Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Ο γραβατακιας τσατσος απο Φυλης 59,136 μετα απο ενα μακρυ προλογο μου παρουσιασε την Μιρελα.Ο τσατσος κανει παρουσιασεις τυπου κυρ Βασιλη απο Φυλης 65! Η Μιρελα ειναι μια μαλλον Αλβανιδα ιεροδουλη με σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο με ομορφα ματια , ψηλο αναστημα , λευκο δερμα , μικρο φυσικο βυζι , μακρυ μαυρο μαλλι που ειχε μαζεμενο σε κοτσιδα και κανονικο κορμι.Φορουσε κατι μαυρες ζαρτιερες και με καυλωσε! Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα στα 10 ευρω , κωλος η ελευθερο στοματικο στα 15 και φουλ στα 20 ευρω.

Εδωσα ενα 10ρικο γιατι δεν θελω να χαλαω την πιατσα στο Μεταξι δινοντας πιο πολλα λεφτα.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Μιλαει σχετικα καλα Ελληνικα.Η κοπελα καθισε διπλα μου.Αυτη κατεβασε τον στηθοδεσμο της.Εγω την ανεβασα απο πανω μου και χουφτωνα την κωλαρα της.Το καυλι μου ηδη ειχε φουσκωσει.Η κοπελα χωρις να κανει προκαταρκτικα κατεβηκε χαμηλα και αρχισε το τρομπονι.Ηταν γυρισμενη προς τα πλαγια σε μενα και με πιπωνε.Η πιπα της με ξεπληξε θετικα! Καλη πιπα για πιπινακι.Η πιπα της δεν ηταν μονοτονη.Ειχε παραλλαγες.Σε καποιες φασεις εγλυφε την πουτσα σαν παγωτο! Με τα μπαλακια ομως δεν ασχοληθηκε.Αυτη με πιπωνε και εγω επαιζα με την υγρη της μουναρα.Επισης της πατουσα το κεφαλι και την επιανα απο την κοτσιδα.Η πιπα της ειχε αρκετη διαρκεια ειδικα για τα δεδομενα του Μεταξιου.

Πρωτη σταση την ξαπλωσα ανασκελα.Εχει πολυ ωραιο μουνακι.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω στη ιεραποστολικη σταση.Αυτη μυριζε πολυ ωραια.Την γαμουσα και την εγλυφα στον λαιμο.Οταν ανεβαζα ρυθμο και την γαμουσα δυνατα τοτε αυτη εβγαζε δυνατα καυλιαρικα βογγητα! Πολυ καυλιαρικο μωρο! Αντεχει και δυνατο σφυροκοπημα.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη τη σταση.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Της τον εχωσα στη μουναρα της και αρχισα να την ξεμουνιαζω.Εβλεπα απο τον καθρεπτη τις εκφρασεις πονου στο προσωπο της και το γυμνασμενο μου κορμι! Το θετικο ειναι οτι αυτη κοιτουσε τον καθρεπτη.Την γαμουσα και βαρουσα τα κωλομερια της και την επιανα απο την κοτσιδα! Αυτη δεν ειχε βγαλει στο κρεβατι τα πορνοτακουνα! Μετα απο μερικα λεπτα εντονου σφυροκοπηματος αρχισα να χυνω μεσα στη μουναρα της.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Μιρελα ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη που ειναι πανω απο τον μεσο ορο του Μεταξιου.Δεν κανει προκαταρκτικα αλλα κανει ωραια πιπα μεγαλης διαρκειας.Δεν ασχοληθηκε ομως με τα αρχιδια.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα της.Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης και ο γραβατακιας δεν μας ενοχλησε παρολο που ειχε κοσμο στο σαλονι.Συμμετεχει στο κυριως σεξ με αληθινα βογγητα.Παντως πιο πολυ μου αρεσε το πορνοσταρικο της ντυσιμο.Μαυρες ζαρτιερες και μαυρες γοβες στιλετο.Σε γενικες γραμμες περασα καλα και εμεινα ευχαριστημενος.Δεν ξερω αν αντεχει δυνατο κωλογαμησι.Αυτη παντως με φωναξε την επομενη φορα να της σκισω το κωλι.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, n.smirni76, kolokopeas και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2016
Ωραίος! Ματάκι
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
22 Ιουνίου, 2020
Που ειναι τωρα αυτη η Μιρελα ξερουμε;;;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2