Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113929
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με Adelina στο Bill μεσημερακι Δευτερας με αρκετη υγρασια που εκανε την ατμοσφαιρα καπως αποπνικτικη. Η επικοινωνια με Adelina πανευκολη και απο εδω μεσα που μου εδωσε το νουμερο της και με ενα μηνυματακι που εστειλα για τον αριθμο του δωματιου.
Ακριβως στην ωρα της και ντυμενη με ενα πολυ ωραιο φορεματακι. Με το μπηκε στο δωματιο φιλακια και αμεσως γδυθηκε φανερωνοντας την απιστευτη κορμαρα της με τα upgraded, οπως ειπε η ιδια, βυζακια της, και τι βυζακια....βυζαρες τρελες. Μπανακι πρωτα εγω και μετα εκεινη, πεντακαθαρη με τα δικα της αφρολουτρα και τα αρωματα της.
Μετα το μπανιο ηρθε στο κρεβατι και αρχισαμε το χαμουρεμα με γλωσσοφιλα, αχ αυτες οι χειλαρες της!!!!!! Ξεκινημα πιπας που σε στελνει αδιαβαστο, η κοπελα τον ρουφαει πραγματικα, χανεται στο στομα της και αν την αφησεις θα στον ρουφαει ολη την ωρα.....μολις καταλαβε οτι δεν θα αντεχα πολυ ακομα μου βαζει προφυλακτικο και παμε σε σταση reverse cowgirl με την Adelina να δινει ρυθμο και εμενα να χαζευω την πισω κινηση της....μιλαμε για απιστευτη θεα. Μετα απο λιγο ηρθε το τελος του 1ου γυρου.
Ξανα μπανακι, λιγο χαλαρωση και ξεκινημα δευτερου γυρου παλι με γλωσσοφιλα και πριν το καταλαβω κατεβηκε χαμηλα και τον πηρε ξανα στο στομα της για αρκετη ωρα μεχρι που μου εβαλε προφυλακτικο και στηθηκε στα 4 να την παρω, εναλλαγες στο ρυθμο και αλλαγη στασης σε ιεραποστολικο θαυμαζοντας τις βυζαρες της σε ολο τους το μεγαλειο. Περασμα απο ιεραποστολικο σε πιπα μεχρι που ελιωσα πραγματικα. Στο τελος μου προτεινε να κανουμε μπανακι μαζι κατι που με εξεπληξε ευχαριστα.
Συνοψιζοντας η Adelina ειναι το κατι αλλο, ευχαριστη, ευδιαθετη, χωρις να βιαζεται ουτε να διακοπτει τον αγωνα (ισως ειχαμε καλη χημεια ισως επειδη δεν πιεσα για κατι) ουτε ζητησε χρηματα (μολις τελειωσαμε της εδωσα το δωρακι της χωρις να το ζητησει εκεινη). Μην χασετε την ευκαρια οσο ειναι εδω να την συναντησετε.
Bootyshake babe!!!!!!!!!! ;) Χαμόγελο Χαμόγελο (Αν μπορουσα να βαλω καλυτερη βαθμολογια θα εβαζα ΑΡΙΣΤΑ ΤΕΛΕΙΑ)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 07, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
306
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 muffer35, steeve, psikakos και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2016
συνάδελφε το κόστος έχει πέσει στα 100€ απο 120€ ή είναι λάθος?
08 Νοεμβρίου, 2016
φιλε 100€ μου ειπε τοσα τις εδωσα, δεν ξερω αν επαιρνε περισσοτερα πριν
08 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε 100€ μου ειπε τοσα τις εδωσα, δεν ξερω αν επαιρνε περισσοτερα πριν
08 Νοεμβρίου, 2016
Ναι τυπε σε αυτη την βολτα στα μερη μαs ειναι με νεο τιμοκαταλογο ...μειωμενο !!!ΜατάκιΚαπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4