Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ψηλή με κανονικό σώμα, ωραίο βυζί, συμπαθητικό προσωπάκι, πρώτη μέρα στη δουλειά...

...και το όνομα αυτής Άντζι εξ Βουλγαρίας (μου είπε και το αληθινό της όνομα, αλλά δεν είναι σωστό να το αναφέρω).

Την είδα μαζεμένη και χαμένη, έτοιμη να τα παρατήσει και να φύγει και είπα ωραία φάση, θα περάσω...

...το πολύ - πολύ να πάει χαμένο το δεκάρικο...

Τελικά, το δεκάρικο δεν πήγε χαμένο...το διασκέδασα...μου θύμισε την πρώτη φορά με μια γκόμενα στο Λύκειο...

Μπήκε μέσα φοβησμένη και αγχωμένη, μου είπε ότι δεν μιλάει ελληνικά, λίγα αγγλικά μόνο...και να μην είμαι απότομος και βιαστικός...άλλο που δεν ήθελα...

Βυζιά με ωραίες ρόγες που τις έκανα παπάρα με το σάλιο μου, κωλαράκι φανταστικό που το τάραξα στο δάγκωμα και μουνάκι αξύριστο με κοντές τριχούλες που το δακτύλιασα λιγάκι...

...γαργαλιόταν και με τρέλανε στα μη και μη...

...της έμαθα να παίρνει πίπα (στην αρχη δεν ήθελε να μου πάρει) χωρίς χέρι και με γλώσσα...Έρωτας

....ακάποτο δεν κάνει, αλλά δεν με πείραξε γιατί μου το έπαιξε καλά με τη γλωσσίτσα της...

Είχα καυλώσει πολύ που έχυσα σε 1 λεπτό όταν μπήκα μέσα της....

20 λεπτά ήμουν μαζί της...2 φορές κτύπησε την πόρτα η τσατσα...στην πίπα τον φάγαμε τον περισσότερο χρόνο μέχρι να μάθει...Μεγάλο χαμόγελο

Δεν βιαζόταν καθόλου και στο τέλος με ρώτησε αν ήταν καλή...το ίδιο και η τσατσα όταν βγήκα.

Προτείνεται για συναγωνιστές που είναι καυλωμένοι από πριν και τους αρέσει η περιπέτεια με άβγαλτη κοπέλα...

...οι υπόλοιποι να μην προσπαθήσουν καν...

...και όσοι πάνε με το μαλακό, όχι αγριάδες και μας φύγει...

...θα σας την αφήσω να την ξεβγάλετε και θα ξαναπάω σε ένα μήνα, αν σταθεί και δεν εγκαταλήψει.

Πολύ καλή εμπειρία!!! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2016
Όνομα κοπέλας
Άντζυ
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, fouxter, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2016
πολυ καλο νινι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1