Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 490584
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημέρα σε όλο τον αντρικό πληθυσμό που διαβάζει τις κριτικές εδώ .
Θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την επίσκεψη μου στο αθηνών 318 ίδρυμα με την μουνάρα Ανασταστασία
ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Η ημερομηνία που γράφω είναι ενδεικτική
Επισκέφτηκα το εν λόγω ίδρυμα λοιπόν είχα μπανίσει από τις φωτογραφίες και τις βάρδιες την ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΑ μπορώ να πω ότι δεν διαφέρει από τις φωτογραφίες που έχει .
ΜΕ υποδέκτηκε η τσατσά ρωτώντας με αν έχω ξαναπάει και τις διάφορες τέτοιες ερωτήσεις.
Μου είπε για το πρόγραμα και επέλεξα το 70αρι με 69 .
Μπήκα στο δωμάτιο έδωσα το εισιτήριο πήρα το μπανάκι μου και περίμενα την κούκλα .
Ομολογώ ότι άργησε λίγο είχε και άλλο πελάτη μάλλον τες πα ήρθε με χαιρέτησε με ρώτησε πως με λένε έτσι λίγο για να σπάσει ο πάγος αν έχω ξαναπάει στο ίδρυμα και με ποία τες πα να μην σας κουράζω να σας φτιάξω και λίγο την διάθεση , με ρώτησε αν θέλω 69 η να τη γλύψω μετά και τισ απαντώ θέλω να σε γλύψω ολόκληρη δηλαδή μου λέει θα δείς τις λέω θα σου αρέσει , και ξεκινάει με πέρασμα σκούφου γλύψιμο πάρα πολύ καλό γλείψιμο στα @@@@@κια και παίξιμο με τις βυζάρες τις πρέπει να πω ότι ήμουν εγώ από κάτω και κείνη από πάνω και χαμηλά τις είπα ότι δεν θέλω να χύσω έτσι και μου είπε να τις πω έλα όμως που ήθελα να το γλύψω το μωρό και τη σταμάτησα γιατί δεν ήξερα πόσο θα κρατηθώ είμαι και 47χ βλέπεται '
Ξεκίνησα να τη γλύφω από το λαιμό πρώτα ανασκελα εκεινη και κατεβαινα ολο και πιο χαμηλα σιγα σιγα εκανα μια σταση στα υπεροχα βυζακια της που φανηκε να τησ αρεσει αλλα σφιγγοταν κατεβηκα στον αφαλο και στο μοσχομυριστο μουνακι τησ το οποιο δεν εγλειψα πολλυ τισ εγλυψα ενα ενα τα υπεροχα ποδια τησ μεχρι τα δαχτυλακια τησ και τισ πατουσιτσες αλλα μου γαργαλιωταν το μωρακι τη γυρισα μπρουμητα και αρχησα να τησ γλυφω την πλατη το οποιο εδειξε να τισ αρεσει και να απολαμβανει κατεβαινοντασ πιο χαμηλα στα κολομερια παλι σφιγγοταν αλλα επεμαινα και ξαφνικα μου τουρλωνει την κολαρα τησ και φανηκε οθανοιχτο το μουνι τησ και μου πιασε τον πουτσο με τα ποδια τησ και μου το επαιζε χαλαρωσε το μωρο αφου την εγλυψα για λιγο ακομα γυρισε ανασκελα και τη ρωτησα τι θελεισ μωρο μου να με γαμισεις μου λεει ανοιγει τα ποδια ποδια τησ και μπαι νω μεσα τησ το ειχα ψηλα στον ομο μου και στην αρχη εμπαινα σιγα σιγα μεσα τησ ωστε να κατεβασει και αλλα υγρα το μουνι της και μετα πιο δυνατα οπου και ηρθε το τελος πρεπει να πω πως οσο την γαμαγα μου ελεγε συνεχως γάμα με γάμα με οχι με αγγαρεια αλλα ωραια γλυκα και αισθησιακα που σημαινει οτι το απολαμβαναι και εκεινη αισθανθηκα κατι σπασμουσ απο μερουσ τησ που μαλλον εχυσε αλλα οταν την ρωτησα μου ειπε ασε εμενα το σιγουρο ειναι οτι θα τα ξαναπουμε δεν ξερω ποτε αλλα θα τα ξαναπουμε και θελω να πω στην κοπελλα αν διαβασει την κριτικη μου και θυμιθει την επομενη φορα να ειναι πιο χαλαρη να το απαολαυσει καλυτερα φιλακια στο ομορφο και καυλιαρικο κορμακι σου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
K
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2016
Αααααχ......με μια ανάσα χύσαμε και εμεις φιλαράκο μου....
15 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε σημασια εχει πωσ θα συμπεριφερθεισ στη γυναικα οποια και αν ειναι αν τησ πεισ κατσε μωρη να σε γαμησω απλα θα κατσει δεν θα συμετασχει αν τισ φερθεισ ομορφα θα στο ανταποδωσι ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
K
kikirikou69(1)
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2