Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η αναζήτηση της ποικιλίας είναι αυτή που μας κάνει να τριγυρίζουμε στα μπουρδέλα και είναι αυτή η ίδια που μας οδηγεί να λοξοδρομούμε από τα στανταράκια μας ο καθένας.
Επισκέφτηκα λοιπόν τον οίκο αυτόν ,ο οποίος είναι εξαιρετικός από άποψη παροχών:καθαριότητα,διακόσμηση ντους,πετσέτα,παντόφλες κλπ.
Eργάτρια του sex εκείνη την ημέρα ήταν η Ελένη. Μιλφ όπως στις φωτό με όμορφα ανταποκρίσιμες ρώγες στα βυζιά και πάρα πολύ γλυκό πρόσωπο!!!!
Προκαταρκτικά μου έγλυψε τις ρώγες μου και με άφησε να χαϊδεύω το μουνάκι της,χωρίς να προσπαθήσω για δάχτυλο.Για 69 ΔΕΝ γύρισε όπως επίσης ΔΕΝ έκανε και Ισπανική όπως είχε ανακοινωθεί. Μου πρότεινε ακάπωτο τσιμπούκι αλλά προτίμησα τον σκούφο.
Το τσιμπούκι ήταν κλεψιμέϊκο με το μισό μέγεθος στο στόμα και το υπόλοιπο με τα δάχτυλα.
Τίποτα το ιδιαίτερο το τσιμπούκι της.
Στο σεξ,ξεκινήσαμε με πισωκολλητό και μετά από λίγη ώρα γυρίσαμε σε ιεραποστολικό όπου ΔΕΝ άνοιγε τα πόδια της πολύ,τα κρατούσε σφιχτά ώστε να μην μπαίνω καλά και δυνατά μέσα της.Προσπάθησα να της αλλάξω λίγο τα πόδια αλλά ΔΕΝ .Το τέλος ήρθε έτσι.
Συμπερασματικά μια αδιάφορη συνεύρεση που σε κάνει να σκέφτεσαι: Γιατί ρισκάρω τα 20 άρικα;;;;; Έλα ντε;;; Η αναζήτηση της ποικιλίας που λέγαμε. Θα ξαναεπισκεφτώ τον οίκο με την ευγενέστατη υπηρεσία αλλά όχι με τη ίδια πολύ γλυκιά κοπέλα, που πιστεύω πως ΔΕΝ έχει να δώσει κάτι παραπάνω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
kafearkoudas
Μέγας
Εγγραφή:
14 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
17.813
Πόντοι:
4.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMMY DEVITO, Duke Nukem

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού