Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199418
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Διαβασα απο κατω την κριτικη εμπειρου συναγωνιστη και ειπα να παω να δω το πιπινι στο βουνο. Γενικα ειναι οπως εχουν γραφτει απο κατω, αλλα ας πω κι εγω πως τα εζησα.
Το μωρο ειναι πολυ ομορφο, λεπτη, με ωραιο προσωπο, μικρο βυζακι στητο με ρωγα δυνατη, τουρλα κωλο και ωραια ποδια (αξυριστα). Ταττου ολη η πλατη. Παρουσιαστηκε ως Ναντια. Στο τελος την ρωτησα, καθως το προγραμμα ελεγε Αρτεμις, μου λεει το ιδιο ειναι, εγω ειμαι και σε λιγες μερες θα ειναι πλεον Ναντια το ονομα. Ειχε δωματιο πριν, δωματιο μετα, χαμος το πιτσιρικι.
Το αυταρχικο στην αρχη μου το ειπε στα 100 και σηκωθηκα να φυγω. Μου λεει εγω δεν εχω σχεση με τις αλλες, κατι που ισχυει, αλλα στο αρνητικο! Με κοιταει ο υπηρεσιας και λεει τι εγινε; Του λεω οτι δεν παιζει με 100, εδω περναω με 50 με ολες τις κοπελες. Μου λεει κατσε να μιλησω. Του εξηγω οτι δεν υπαρχει λογος να το κανουμε αυτο, αν ειναι να ερθει μεσα στραβωμενη δεν θα περασω καλα. Μου εγγυηθηκε οτι θα κατσει οσο θελω και δεν θα γινει κατι τετοιο. Τελικα με 60 περασα.
Ηρθε μεσα με ναζι και πηγε κι ακουμπησε τις καποτες στο πιο μακρινο απο εμενα σημειο του δωματιου. Την πατησαμε, σκεφτηκα. Ειχα δικιο. Χωρις πολλα πολλα αρχισα την ποδολαγνεια. Ειναι ομορφη, αν ειχε και το ποδια ξυρισμενα θα επαιρνε ανετα 9 στη βαυμολογια. Αλλα αυτο που αντικρυσα ηταν για 8 το πολυ. Εγλυψα ποδαρακια, βυζακια, λαιμο, εχωσα τη μουρη μου μεσα στη χαραδρα του κωλου της και της γαμαγα τις γαμπες. Αυτη ακινητη. Ειπαμε για δαχτυλο, αλλα ειχε νυχια και ενοχλουσε, οποτε το αφησαμε. Ζητησα γλυψιμο αρχιδιων, το εκανε με τον πιο αστειο τροπο που εχω δει, αφου σκαλωσα και την κοιταγα να καταλαβω τι κανει! Αερας μονο. Για να παει παρακατω φυσικα το απεκλεισε. Ας προσθεσω οτι ημουν οπως παντα ατριχος και πλυμενος. Με τα πολλα ειπα να μπει να τελειωνουμε, αφου ηταν χαμενο το ματς. Μπηκε στα ισια, εκει το εσωσε λιγο γιατι με κοιταγε στα ματια ολη την ωρα κι εχει πολυ ωραιο βλεμμα, επισης με ρωτησε αν μου αρεσει. Επεφτε πανω μου, λιγο μετα τελειωσα. Για ποτε εβγαλε το στραπ κι εφυγε δεν καταλαβα! Παραμονη στο δωματιο κατω απο 10'.
Με λιγα λογια: Ωραιο μοντελε πιπινι, επιπλο! Φυτιλιασα 60Ε.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2016
Όνομα κοπέλας
Νάντια
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Δεκεμβρίου, 2016
η κοπελα ειναι μουναρος αλλα ειναι πιο κρυα και απο το -4 που ειχε εξω.κριμαMoney Mouth
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1