Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η ημερομηνια στο περιπου. Η Μαραια ειναι ενα πολυ ομορφο κουκλακι με υπεροχο λεπτο κορμακι, ωραιο προσωπο και πολυ ωραιο στηθος. Το μαγαζι ισως το καλυτερο του ειδους του απο διακοσμηση, καθαριοτητα, ανεση. Στα αγωνιστικα τωρα το κοριτσι μιλαει λιγο αλλα το κορμακι λεπτο με υπεροχες γραμμες αξιζει και το γευτηκα στα σημεια που μου αρεσουν και το υπεροχο στηθος της αν και ειχε βαλει στις ρωγες κατι σαν αρωμα που μου χαλουσε τη φυσικη τους γευση. Παλι ομως εδειχνε λιγο σφιγμενη. Στο κυριως πιατο πιπα απλα καλη και ξεκινησα στα 4 πολυ ωραια αισθηση...αλλα παλι εδειχνε σφιγμενη και δεν ειχε στηθει για πληρη διεισδυση...λεω δεν γαμιε_ε τη γυριζω ιεραποστολικο και χωνομαι...και τη νοιωθω παλι να προσπαθει με κινηση να ξεφυγει απο την πληρη διεισδυση..!?..Τα παιρνω λιγο και λεω σε μενα αυτα δεν πιανουν καθοτι παλιος οποτε την κουλαντριζω την κεντραρω και πετυχαινω στοχο... με καρφωμα και δυνατη κινηση το απολαυσα καθοτι αντιστεκοταν παλι...!?...και στο τελικο καρφωμα στην κορυφωση της ξεφευγει και ενα αουτς..!!..που μου ηρθε να γελασω λιγο...αλλα ηταν το κερασακι της ολης φασης...Συμπερασμα αξιζει το κοριτσακι αλλα θελει τροπο..και για οσους μη απαιτητικους...οσοι ζητουν υπηρεσιες και συμμετοχη μαλλον πρεπει να δοκιμασουν αλλου. Καλα να γαμα_ε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαράια
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ιανουάριος, mauros gatos(1)

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού