Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κανοντας μια μικρη βολτα ψηλα στη Κολωνου στα αντικρυστα μαγαζια του 15 ειδα την Αννα.
Μου γυαλισε και λογω πονηρων μπιχλιμπιδιαρικων ματιων (σκιστα και ωραια) και λογω χαμογελου αλλα και λογω κορμιου:ωραιος καμπυλατος κωλος και γεματο στηθος.
Εδωσα το 10αρικο και μπουκαρα στο βαθος.Πολυ καθαρο το δωματιο,δεν το περιμενα.
Υστερα απο λιγο ηρθε και η Αννα.
Χαμογελαστη οπως και στο σαλονι αρχισε τα πασπατεματα τα τριψιματα τα αγκομαχητα και τα φιλια απο ψηλα (αυτια,λαιμο,στηθος) μεχρι και πιο κατω.
Πολυ καλη εδωσε χρονο προκαλεσε καυλα και παμε παρακατω!
Προφυλακτικο και τσιμπουκωμα καλο ψιλοβαθυ και παιχνιδιαρικο και εγω να χουφτωνω βυζους μπουτια και τον ωραιο κωλο της.
Καβαλημα απο πανω,εχωσα τα μουτρα μου στα βυζια της και αρχισα να τα γλειφω και να τα πιπιλαω σαν να βρηκε ο τυφλος το φως του!
Και η Αννουλα ομως δεν τεμπελιασε τριβονταν δεξια αριστερα και βιδωνονταν στον πεουλα σαν να'ψαχνε να τον φαει καλυτερα!
Ωραιο καβαλημα και καλο πουτσοβιδωμα η ατιμη!
Για να μη τελειωσω στο ετσι ομως την κατεβασα και την εστησα στα τεσσερα.
Παιδες ολα τα λεφτα η κωλαρα της μπροστα μου με σημαδια απο μαυρισμα μου θυμησε γκομενα που εχει βγαλει το μαγιουδακι της και στηνεται για να τον φαει!
Αγριεψα αρκετα της εδωσα πονο αυτη γυρνουσε και με κοιτουσε προστυχα με τα ωραια ματια της ψιθυριζοντας καυλολογα ειχε βαλει απο κατω και το χερι της και μου χάιδευε τα μπαλλακια με τα απαλα χερια της και...αυτο ηταν!
"Ελα Αννα",φωναξε πανω στην ωρα η υπηρεσια αλλα αυτη τιποτα καθησε και μιλουσαμε ενω εβαζε τα εσωρουχα της με την ησυχια της!
Ντυθηκε φιλακι και εξω!
Ωραια κοπελα τσουπωτη σκιστοματα τιμιοτατη και με καλη συμμετοχη,προτεινεται ανεπιφυλακτα!
ps:Ψαχνοντας τις προηγουμενες κριτικες καταλαβα οτι ο StrangeKindOfHuman αναφερεται με καλα λογια στην ιδια Αννα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2016
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
M2
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, LITHOS 77, StrangeKindOfHuman και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού