Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 27 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα παίδες.Βράδυ βαρεμάρας απ'τα πολλά κι έτσι προσπάθησα να καταπολεμήσω την ανία μου βλέποντας τα βαρετά προγράμματα που παίζει η τηλεόραση.Αλλά στις πλέον βαρετές στιγμές,έρχονται και οι πιό δυνατές σηκωμάρες που ή θα πάς να τον παίξεις ή θα τον χώσεις κάπου,δεν υπάρχει μέση λύση.Έτσι προτιμήθηκε η δεύτερη λύση και έτσι έκανα ντούς,ντύθηκα και σε λίγα λεπτά βρέθηκα στα σπιτάκια του Αη-Γιάννη και συγκεκριμένα στον 4ο οίκο ανοχής.Εκεί ο τσάτσος που ήταν λίγο στην κοσμάρα του μου παρουσίασε τη Λίνα μισή Σαλονικιά-μισή Κατερινιώτισσα.40 χρονών,ωραίο μιλφόνι και αρκετά γυμνασμένη.Επειδή ήθελα και να προσθέσω μιά μιλφοεμπειρία στο ενεργητικό μου,αποφάσισα να φυτιλιάσω το 30ευρω.Μπήκα και μετά από λίγο ήρθε η Λίνα(κριτικές μπορείτε να δείτε και στο στούντιο στην ε.ο Κοζάνης-Νικοπόλεως που δούλεψε έναν καιρό),αφού πρώτα μπήκε στο μπάνιο.Μπήκε ξαπλώσαμε,ήρθε από πάνω μου και άρχισα να τη φιλάω στον λαιμό(δεν επεδίωξα γλωσσόφιλα).Στήθος μικρό,αλλά στητό και δεκτική σε παιχνίδια και γλειψίματα με αυτό.Μετά πέρασε σε πίπα μετά σκούφου που ήταν αρκετά καλή και βαθιά και επέφερε πλήρη στύση.Αν μπορούσα θα την άφηνα να συνεχίσει μόνο με πίπα,αλλά έπρεπε και να πάω στο κυρίως έργο.Έτσι το κάναμε στη στάση "Πάνος Καμμένος",ήτοι στα τέσσσερα όπου και εκεί κράτησα αλλά λίγο η αποχή,λίγο το ο,τι ο χρόνος τέλειωσε εναπέθεσα πνεύμα και σπέρμα στον κόλπο της κυρίας.Είμαι σίγουρος πώς οι λάτρεις των μιλφακίων θα την εκτιμήσουν ιδιαίτερα.Υ.Γ Στα πολύ σύν η καθαριότητα του δωματίου αλλά και η καθαριότητα της κοπέλας.Υ.Γ.2 πήγα με τα πόδια γι'αυτό και το 10 στο πάρκινγκ.Υ.Γ.3 Τυχόν καλή εμπειρία άλλου συγαμιστή δεν σημαίνει πώς θα είναι το ίδιο καλή με άλλον συγαμιστή.Υ.Γ.4 Γαμάτε για να βελτιώνεστε στο σέξ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Λίνα
MaximTsigalko13
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
261
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ROMANIAN KILLER, madrach

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2016
Η Λινα ειναι επαγγελματιας της ξεπετας μεσα σε 10 λεπτα σε ξετελειωνει χυσεις δεν χυσεις.Πως σε σενα σου φανηκε καλη ουτε αυτα που περιγραφεις παιγνιδια γλειψιματα εμενα δεν μου εκανε τιποτα απο αυτα μια απλη πιπα με πηρε και 2 στασεις ειδε το ρολοι και βγηκε η καριολα απο το δωματιο.
Πηγαν και αλλοι εκεινο το ΣΚ απο το Βιντεο Ερος πελατες και φαγανε καυτες πατατες.
06 Νοεμβρίου, 2016
πηγα με τη κοπελια την προηγουμενη εβδομαδα, εγραψα σχολιο αλλα δεν ανεβικε...τεσπα
η λινα βαζει κατω πολλες 20ρες, ενω η πιπα της βγαζει φωτιες!
08 Απριλίου, 2017
παιδια χτες την πυροβολισα την κυρια ενταξει καλη δουλεια εκανε αλλα δεν την ευχαριστιεσε πιστευο δικαιουτε αλη μια φερμα τωρα π ειναι εδω!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3