Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400613
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Θα περναγα μονο για τη βολτα, επειδη μου αρεσαν οι καινουριες φωτογραφιες της και θα πηγαινα και αλλου γιατι δεν ειχα ιδιαιτερες προσδοκιες... Βγαινει λοιπον η κοπελα μολις καθομαι στο σκαμπο και παθαινω ενα ταρακουλο! Λεπτη με επιπεδη κοιλια + λιγο κοιλιακους, ξανθια με ομορφο προσωπο, κωλαρακι πεταχτο, γαμπες ωραιες. Ακουω τα προγραμματα και πουθενα το αυταρχικο. Ρωταω: Αυτα κανει; Μου λεει ναι. Θα εφευγα, αλλα επειδη το μωρο ειναι δυνατο ειπα να ρωτησω: Αυταρχικο δεν κανει; Μου λεει, ναι, κανει! Ε πες το! Της λεω ποσο; Μου λεει 100. Της λεω δεν παιζει, αλλου περναμε με 50 και 60. Αν θες να περασω με 60, αλλιως να φυγω και να κατσει να κοιτιεται στον καθρεφτη. Τα συζητησαμε και με την κοπελα και ειπαμε οκ.
Εκανα μπανακι και ηρθε με φορεμενο το στραπ. Μου εξηγησε οτι δεν εχει ξανακανει το προγραμα, αλλα αυτο εμενα δεν με ενδιαφερει, δεν ειναι καμια επιστημη αν η κοπελα το εχει. Οποτε ξεκινησαμε συζητωντας το προγραμμα. Επεσα για ποδολαγνεια, Νο 37 ποδορακια πολυ ωραια με καλοσχηματισμενες γαμπες οι οποιες ειχαν τριχες που αγκυλωναν λιγο. Της το ειπα μετα και ειπε οτι ξυριστηκε το πρωι. Εχωσα τη μουρη μου στον κωλο της και γαμουσα τις γαμπες της, το κωλαρακι της ειναι σφιχτο και κοιταει ψηλα, πολυ ωραιο! Επισης μυριζε ωραια. Μετα τις ειπα να βαλει δαχτυλο. Εχει μεγαλα νυχια, οποτε δεν τα καταφεραμε, με πονουσε. Της ζητησα να γλυψει την περιοχη και ξεκινησε το πιο ωραια γλυψαρχιδι που εχω νιωσει ποτε! Την δουλευει τρομερα τη γλωσσα η κοπελα. Υστερα απο λιγο μπηκε με το στραπ. Καναμε στα ισια στο κρεβατι οπου με την προσωπαρα της θεα ηταν πολυ ωραια. Μετα στο πατωμα μπροστα στον καθρεφτη μπηκε στα 4, μετα πανω στο κρεβατι παλι απο πανω εγω. Υστερα της ειπα να ανεβει ορθια στο κρεβατι και μου εχωσε το ποδι στο στομα. Μετα παιξαμε ποδομαλακια και υστερα της ειπα να γλυψει παλι, οπου ηρθε και το τελος.
Αραξε για κουβεντουλα μετα, με ρωτησε πως περασα κτλ. Ηταν μια παρα πολυ καλη συναντηση, εν τω μεταξυ το θεωρω πολυ σημαντικο που αρχισαν να ριχνουν τις τιμες στα μεγαλα προγραμματα, λογικο ειναι να το προτιμανε απο το να καθεται η κοπελα.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2016
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sarouman

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού