Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημεριανή περιήγηση στα σοκάκια της πόλης του Μεταξιού.Είχα πάει έτοιμος για αυταρχικό.
Επισκεπτόμενος μερικούς οίκους (που ήξερα ότι έχουν τέτοιο πρόγραμμα) διαπίστωνα οτι ήταν γνώριμα τα πρόσωπα και οι εικόνες σαν επανάληψη βιβλίου πριν το διαγώνισμα.

Ετσι με βαριεστημένη διάθεση ανέβηκα τα μαρμάρινα σκαλοπάτια και του εν λόγω οίκου.Εισερχόμενος στην αίθουσα υποδοχής μιά μεσήλικη κυρία Ρωσικής καταγωγής παρουσίασε την Κατερίνα (την έχω δοκιμάσει και έχω και κριτική) και την Μαργαρίτα(που την έψαχνα στο Μ.Αλεξ. 22 πάνω και είχα διαβάσει κριτική για αυτή),που έκαναν και αυταρχικό στο δεκάρικο.Είπα στη υπηρεσία ότι θα περάσω με την Μαργαρίτα στο αυταρχικό της.

Η Μαργαρίτα είναι μία ξανθιά milf (45αρα),Ρωσίδα με πρόσωπο καυλόφατσας,μεσαίου μεγέθους βυζί,χοντρή,και μεγάλο κώλο με σχετική κυταρίτιδα.
Μπήκε κρατώντας ένα κουτί μέσα στο οποίο είχε τα του αυταρχικού προγράμματος.
Από εκεί έβγαλε ένα dildo με ζώνη. Είχε επίσης,ένα μεγαλύτερο dildo, κρέμα και προφυλακτικά.
Το έδεσε γύρω από την μέση της χωρις να βγάλει ότι φορούσε και ανεβήκε.Με πηδήξε ιεραποστολικά και
προτίμησε να καθίσει και όχι να γονατίσει,περνώντας τα πόδια της δεξιά και αριστερά μου και με κάρφωνε.
Όπως με γαμούσε έσκυψε και μου έπαιρνε πίπα ακάποτα. Μετά από λίγο επήλθε το τέλος στο στόμα της. Στα συν η εμπειρία της,αφού το ήξερε να δουλεύει καλά αλλά στα μείον ότι μόλις ζητάς το αυταρχικό γίνονται όλα απλά και τυπικά,δεν έχει ούτε χάδια,ούτε περιποίηση πάμε για ξεκώλιασμα.(Το αναφέρει και ο συναγωνιστής Ray σε κριτική του) Πάντος είναι μιά καλή επιλογή για φθηνή εκτόνωση.

Θα την δοκιμάσω και άλλες φορές,το δεκάρικο βοηθά μια και τα 20αρικα κάθονται κάπως αν υπάρξει αστοχία.


Υ.Γ. Το 10 στο Parking είναι γιατί έχω πρόσβαση άνετη με το μετρό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
perseas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
3.716
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, dourosladers, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Νοεμβρίου, 2016
Πρεπει να τον εχεις 40 ποντους για να φτασε να σου παρει πιπα ενω σε γαμουσε Money Mouth
Ν
νώντας
08 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και όμως φίλε μου έτσι είναι!
Αλλά δεν είμαι ο μόνoς που το αναφέρει διάβασε κριτική του συναγωνιστή Guino κάπου και βεβαιώσου.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2