Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπουρδελιαρης συναγωνιστης ξεροντας την αδυναμια μου στα μελαχρινα πιπινακια,μου ειπε να κατηφορησω στο μαγαζι και να ριξω ενα βλεφαρο στη Μαριλενα.
Πραγματι ωραιο (για τα γουστα μου παντα) μωρο μελαχρινο με γλυκο προσωπο και ζουμερο!
Στο δωματιο ηταν χαμογελαστη,παιχνιδιαρα,ναζιαρα ξεκινησε το εργο φιλωντας με αργα υγρα και καυλιαρικα σε αυτια λαιμο και στηθος,αν και εγω της ορμηξα πρωτος ιδιως οταν μου μοστραρησε τους βυζους της!
Εκει ηταν που μου εκανε καλο ισπανικο συνοδεια βασανιστικης πιπας με τα τσιμπουκοχειλα της (ωραια ματια εχει η ατιμη!) ενω μετα απο λιγο και βλεποντας με να έχω γινει τουρμπο,μου εστησε τα ζουμερα κωλομαγουλα της διχως καμπουριασματα και κλεψιματα.
Στην αρχη την πηγα χαλαρα αλλα λογω καυλας την ζορισα και της εριξα και τα κωλομπατσιδια της διχως να πει το παραμικρο!
Ηθελα να την σοβατισω στις βυζαρες της αλλα δεν προλαβα και τελικα αδειασα ετσι οπως την ειχα στα τεσσερα και μου εμεινε απωθημενο την επομενη φορα ομως δεν θα μου ξεφυγει!
Σε γενικες γραμμες καλο το μωρο ευχαριστο υπομονετικο τιμιο αλλα και ωραιοτατο προτεινεται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαριλένα
M2
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, LITHOS 77, Masazonomaxos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού