Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 55 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Μετά από καιρό και πολλές αποτυχημένες προσπάθειες πέτυχα την Κατερίνα,την οποία είχα βάλει στόχο αλλά δεν την έβρισκα.Στο σαλόνι αυτοπαρουσιάστηκε μαζί με τη γνωστή Χριστίνα.Πέρασα άμεσα επειδή την είχα στόχο Κεφάλι σε τοίχο!
Ο χώρος πεντακάθαρος και σε αρκετά ψηλά στάνταρ. Η κοπέλα κοντούλα,πλατινέ κοντό μαλλί και γενικά περιγραφές υπάρχουν και αλλού επειδή είμαι βιαστικός.
Μετά από αρκετή ώρα,μπαίνει στο δωμάτιο και πιάνουμε την κουβέντα.Με ρώτησε αν είχα ξαναπεράσει και της απαντώ πως:"όχι αλλά την ψάχνω καιρό επειδή έχω διαβάσει και έχω δει φωτό στο ίντερνετ". Αμέσως στραβώνει και μου λέει: "Πιστεύεις αυτούς στο ίντερνετ;;; Όλοι τους είναι μαλάκες"
Δεν μου άρεσε αυτό και λέω ,δε γαμιέται ,ας προχωρήσουμε.
Μέτριο τσιμπούκι κλπ,κλπ τη βάζω από πάνω και αρχίζει τα μπρος πίσω αλλά χωρίς ιδιαίτερη όρεξη.Την αλλάζω στα τέσσερα μην την κουράσω και όπως την πιστονιάζω,βλέπω στον καθρέφτη μορφασμούς.Λέω να μη χαλαστώ και συνεχίζω με ιεραποστολικό .Εκείνη έβαζε σάλιο επειδή στέγνωσε.
Αρχίζω να ανεβάζω ρυθμούς και οι μορφασμοί πόνου αλλά και τύπου "τελείωνε" ,γίνονται περισσότεροι.Επειδή δε γουστάρω να πονάει,είπα ό,τι έγινε έγινε και τέλος πάντων για να μην πετάξουμε το 20άρικο,ας με τελειώσει με το χέρι.
Πολύ της άρεσε η ιδέα και αρχίζει να μου τον παίζει τόσο άτεχνα και αδέξια σαν να έπιανε τσαπού πρώτη φορά.Χμμμ;
Μετά από 10-20 κινήσεις μου λέει "θα σταματήσω γιατί θα σε πονέσουν τα αρχίδια σου" Μαλακία
Μην τα πολυλογώ έχω πολλά χρόνια να φύγω άχυστος από μπουρδέλο!!!
Δεν κάναμε χημεία;;;στράβωσε για το ίντερνετ;;;δεν ξέρω ...
Καλή συνέχεια σε όλους!!!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
kafearkoudas
Μέγας
Εγγραφή:
14 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
17.817
Πόντοι:
4.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 numpas, TOMMY DEVITO, dourosladers

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2016
Ειδες που ειχε δικιο για αυτους στο ιντερνετ?

Λύπη
03 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αχχα χα ! πολύ καλό το σχόλιο +1.

Φίλε, έπρεπε να τη γλύψεις στην αρχή, για να ζεσταθεί το milfομωρό και να αποδώσει στη συνέχεια.
Η Κατερίνα έχει μάθει μιά ρουτίνα.
Στην αρχή σε γλύφει στο στήθος και στις ρόγες που τις τσιμπά αλαφρά. Τρίβει τα βυζά της στον λούτσο σου και ακολουθεί αργή πίπα. Μετά κάνει όποια στάση από τις 3 κλασσικές θέλεις εσύ. ΑΛΛΑ πρέπει να τελειώνεις σύντομα μέσα στο 5λεπτο του κυρίως πιάτου. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊΣ να τη βάλεις κάτω και να την πηδάς 20 λεπτά. ΔΥΣΑΝΑΣΧΤΕΙ.
Έτσι είναι το κορίτσι και ........ έχει και πρόγραμμα περισσότερης ώρας κατόπιν ιδιαίτερης συμφωνίας εκ των προτέρων.
04 Νοεμβρίου, 2016
Ειναι μερικες που αντι να κανουν καποια αλλη δουλεια.. Βρισκονται σε χωρο που δεν τους ταιριαζει..
Ετσι δημιουργειται κλιμα δυσφοριας κ δυσανασχετησης εκατερωθεν..Λύπη
05 Νοεμβρίου, 2016
O φίλος έχει δικιο. Πάει καιρός από τοτε που η Κ. ήταν στα στούντιο - Αγ . Μελετίου 37 κλπ- μετά έπεσε κατηγορία, βαριέται .. πέρασαν και τα χρόνια. Από τότε που έλειψε στη Ρωσία καιρό και γύρισε μετά , δεν έχει διάθεση . Πριν φύγει- πιο παλιά δηλ. στο Καλ 48 δεξιά - την έχω πετύχει σε καλό διπλο με την Θεια Αναστασία- την μετέπειτα Κολ 53 ..Μετά.. δεν...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4