Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή απόγευμα στις 18.15 , το μεσημέρι έκανα βόλτα στην περιοχή της Φυλής και της πλατείας Αττικής , δύο καταθέσεις , μια χάλια και μία καλή , γύρισα σπίτι να φάω και να αλλάξω και πηγαίνοντας να συναντήσω φίλο για να δούμε το ντέρμπι των δικέφαλων κοτών έκανα βόλτα σε καμιά δεκαπενταριά σπίτια στο Μεταξουργείο.

Μπήκα στον οίκο που μόλις πριν μερικά λεπτά είχε ανοίξει , η υπηρεσία είπε ότι δουλεύει η Φλώρα , μετά από λίγο εμφανίστηκε στο σαλόνι μια μελαχρινή κοπέλα με μακρύ ίσιο μαλλί , κανονικό σώμα 2άρι στητό βυζί και όταν γύρισε για να ξαναμπεί στο κουζίνακι αποκαλύφτηκε η κωλάρα της….. Μπήκα μόνο για αυτήν χωρίς καν να ακούσω πρόγραμμα(απλό κάνει).

Αμέσως έβγαλα ένα δεκαρικάκι και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , μετά από λίγο ήρθε στο δωμάτιο , είπε ότι της κάνω ποδαρικό όντας ο πρώτος της πελάτης μίας και πρίν λίγο έπιασε βάρδια . Είπε ότι είναι από Ρουμανία 25 ετών .

Την πλησίασα και χούφτωσα κατευθείαν την κωλάρα της , την μάλαζα για αρκετή ώρα , της είπα ότι έχει κωλάρα και έσκασε στα γέλια… Ξάπλωσα στο κρεβάτι , ξεκίνησε να τρίβει τον πούτσο και τα αρχίδια μου , κάποια πεταχτά φιλιά στα χείλη μου και στο στήθος και πέρασμα προφυλακτικού. Πίπα καλή γενικά αν και χρησιμοποιούσε χέρι μαλακίζοντας με ανα τακτά διαστήματα . Με ρώτησε πως θέλω και της είπα ότι μπήκα για την κωλάρα της και να στηθεί στα τέσσερα… Στήθηκε στα τέσσερα , έσκυψα από πίσω της χούφτωνα τα κωλομέρια της ενώ έγλυψα και για λίγο το μουνάκι της. Καλό στήσιμο και ακόμα καλύτερη θέα , δεν την πήρα σε άλλη στάση μόνο στα τέσσερα , αντέχει και δυνατό γαμίσι , το μόνο που με χάλασε τα ψευτοβογγητά , μετα από λίγο τελείωσα .

Σηκώθηκε φόρεσε το στρίνγκ της και έφυγε , στο δωμάτιο έκατσα περίπου 12 λεπτά , σχεδόν μηδενικά προκαταρκτικά , καλή γενικά πίπα και φοβερό στήσιμο στα τέσσερα , μόνο και μόνο που κατάφερε να με φτιάξει και να περάσω μετά από τις δύο μεσημεριανές καταθέσεις μου ήταν αρκετό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2016
Όνομα κοπέλας
Φλώρα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.804
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού