Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι στις 15.10 , νωρίτερα είχα κάνει βόλτα στα κεντρικά της Φυλής και στην Φωκαίας και μία απογοητευτική κατάθεση στο Φιλιππίδου 11α στην Χριστίνα , συνάντηση με συναγωνιστή όπου ήπιαμε στα γρήγορα ένα εσπρεσάκι και συνέχισα την βόλτα μου στα σπίτια πέριξ της πλατείας Αττικής. Μπήκα στο στον οίκο και η υπηρεσία μου είπε ότι έχει καινούργια κοπέλα Ρωσίδα που δεν μιλάει ελληνικά αλλά μπορούμε να συνεννοηθούμε στα Αγγλικά , πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό αν θέλω , τελειωτικό στα βυζιά και 69 . Περίμενα λίγο και μετά από λίγο εμφανίστηκε μια ξανθιά χοντρή με βυζιά να ασφυκτιούν στο μικρότερο νούμερο σουτιέν που φορούσε , βυζιά που όταν την είδα στην συνέχεια γυμνή ήταν γεμάτα 3.5άρια.

Δεν το σκέφτηκα καθόλου αφού είχα την ευκαιρία για μία ακόμη δοκιμή με μια κοπέλα που δεν είχα πάρει ξανά .Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , ήρθε σχεδόν αμέσως στο δωμάτιο , ότι είχα βγάλει τα ρούχα μου και έκανα ένα φρεσκάρισμα . Με χαιρέτησε στα αγγλικά έβγαλε το φορεματάκι που φορούσε καθώς και τα εσώρουχα της και με περίμενε γονατιστή στο κρεβάτι. Πιάσαμε την συζήτηση μίας και με ρώτησε από πού είμαι και πως με λένε , αυτή είπε ότι είναι από Ρωσία 27 ετών .

Σκουπίστηκα ξάπλωσα στο κρεβάτι και αμέσως έκανα επίθεση στις βυζάρες της , την ρώτησα αν κρύωσε από τα χέρια μου αλλά απάντησε αρνητικά . Αφού ασχολήθηκα αρκετά με τα βυζιά της φιλιά χουφτώματα κλπ ξάπλωσα. Ήρθε από το πλάι μου και άρχισε με την γλώσσα της να γλύφει τα πλευρά μου , πρώτα από την αριστερή μεριά και στην συνέχεια ήρθε από την δεξιά , στην συνέχεια ανέβηκε από πάνω μου και άρχισε να με φιλάει στον λαιμό στο στήθος στην κοιλιά και να κατεβαίνει πιο κάτω , με τις βυζάρες της έκανε κάτι σαν ισπανική στον πούτσο μου αλλά δεν το είχε...

Με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , πήρε μωρομάντιλο (το οποίο ήταν τελείως στεγνό)και καθάρισε τον πούτσο μου. Αφού έκανε ένα πέρασμα από τα αρχίδια πήρε τον πούτσο στο στόμα της , αρχικά έκανε γλειψίματα κατά μήκους του πούτσου και παιχνίδια με την γλώσσα στο πουτσοκέφαλο και στην συνέχεια πήρε τον πούτσο στο στόμα της , πίπα καλή , βαθιά και υγρή ενώ δεν χρησιμοποιούσε χέρια , της είπα να σταματήσει και να ξαπλώσει , έσκυψα ανάμεσα στα πόδια της και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της , μετά από κάποια λεπτά υγράνθηκε πολύ .

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση με αυτήν ανάσκελα , συνεχίσαμε σε αυτήν την στάση για λίγα λεπτά ενώ ταυτόχρονα ανταλλάσσαμε γλωσσόφιλα , αλλαγή στάσης την έστησα στα τέσσερα , καλή στάση σώματος αλλά δεν την γάμισα πολύ σε αυτήν την στάση και ο λόγος ήταν ότι το βλέμμα μου είχε κολλήσει σε μια μεγάλη κρεατοελιά που είχε στο πίσω μέρος του λαιμού της . Την ρώτησα αν μπορώ να χύσω στις βυζάρες της και απάντησε καταφατικά . Την έβαλα να ξαπλώσει έβγαλα το προφυλακτικό και τοποθέτησα τον πούτσο μου ανάμεσα στις βυζάρες της , αφού τα γάμισα λίγο την έβάλα να μου γλύψει πάλι τον πούτσο και μετά ξανά τοποθέτηση ανάμεσα στα βυζιά της , μετά από λίγο άρχισα να χύνω ανεξέλεγκτα , την βρήκα στην μάπα την βρήκα στα μαλλιά εννοείτε και στα βυζιά , έβγαζε επιφωνήματα οοοοο και εκεί που νόμιζε ότι τελείωσα συνέχισα να την χύνω… ο θεέ μου πόσο καιρό είχες να γαμίσεις με ρώτησε με δεός , όταν της απάντησα πριν καμιά ώρα ενθουσιάστηκε …

Σηκώθηκε , πλύθηκε για πολύ ώρα στον νιπτήρα , με χαιρέτησε και έφυγε , στο δωμάτιο έκατσα λίγο κάτω από 20λέπτο , οκ από σώμα χοντρούλα αλλά με βυζάρες γεμάτες , αρκετά προκαταρκτικά πολύ καλή πίπα και με καλή συμμετοχή στο γαμίση , μια καλή συνεύρεση , για όσους αρέσκονται σε αυτόν τον σωματότυπο αξίζει μια δοκιμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2016
Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού