Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφου η ημιθεα κορη της Αφροδιτης μου εκανε την τιμη να δουλεψει νωρις εσπευσα.
Στο σαλονι η ευγενης κυρια μου παρουσιασε την Βικυ η οποια απορριφθει (δεν μπορουσα να πω όχι σε μια παρουσιαση καιτι καρφωτος για την Εμμανουελα).
Η υποδοχη της ημιθεης λιγο βιαστηκη (“εχω και άλλο δωματιο” μου ειπε).
Δεν προλαβα να καυλωσω με τα χαδια όπως τις άλλες φορες. Την επεσε στον φουτσο ο οποιος εν ριπι οφθαλμου εσηκωθει. Βλεποντας τα καλλη της, τα αμυγδαλωτα της ματια, τον υπεροχο πωπο της, τους στρογγυλους της ωμους, τι μ’επιασε, εκοψα την πιπα, την γυρισα ανασκελα και αρχισα να γλυφω την κλειτο της. Με βοηθησε σηκωνοντας τα μικρα μουνοχειλα, όχι για καποιο άλλο λογο, αλλα γιατι της αρεσει να τριβω τις ρωγες της όταν την γλυφω.
Μετα από λιγο αρχισαν οι συσπασεις της λεκανης και εντονοι αναστεναγμοι. Ετσι και εκανα να σταματησω να τριβω τις ρωγες με εντονο υφος με διεταζε να συνεχισω.
Κατοπιν αρχισε να μου πιεζει το κεφαλι στο μπιλακι της κλειτο και να τρεμει συγκορμη, αρχισε δε να ωριεται: «γαμησε με, γαμησε με». Δεν την αναγνωριζα, το γλυκο υφος ειχε χαθει, μπροστα μου όταν σηκωσα το κεφαλι αντικρυσα μια καυλωμενη μαιναδα, αναψοκοκκινισμένη με τα ματια εξω.
Υπακουσα και αρχισα να γαμω ιεραποστολικως. Η ελαφινα ειχε ξεσηκωσει τον τοπο από τις φωνες. Μολις εκανα να ριξω ρυθμο (ηθελα να την χαρω πολύ ωρα την πανεμορφη) φωναζε «πιο δυνατα, μη σταματας»
Επειδη δεν ειχα χορτασει πιπα, εβγαλα την ποτα και επεσα ανασκελα. Αρχισε μια πιπα αγριεμενη, όχι χαλαρη και αισθησιακη όπως συνηθως. «Πιο μαλακα» της ειπα «ειμαι καυλωμενη» μου λεει σε εντονο υφος.
Μου ξαναφοραει ποτα και αφου την υποχρεωσα σε ένα συντομο cow girl με διαταζει: «παρε με στα τεσσερα». Αρχισα παλι να σπρωχνω ενώ ουρλιαζε "γαμα με", ετρεμε συγκορμη. Δεν νομιζω ότι υπαρχει ανθρωπος που μπορει να υποκριθει τρεμούλιασμα του σωματος.
Η θεα ειχε παρακαυλωσει. Όταν εχυσα και βγηκα, σηκωθηκε παραπατώντας. «Εχω και άλλο δωματιο» επανελαβε…
Εκανα μπανιο, βγηκα να φυγω. Με ρωταει χαμογελαστη η υπηρεσια «περασατε καλα?», «ναι, αλλα καποια άλλη περασε καλυτερα», «το ακουσα» μου ειπε.
Προφανως και θα ξαναπαω…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.427
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 obi1, loco8, Besito και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού