Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πολύ σύντομο review , σορρυ ρε παιδιά αλλά από την μια στο σπίτι είναι η γυναίκα μου και είναι αδύνατον να γράψω σχόλια εκεί, από την άλλη είμαι στο γραφείο και με την ψυχή στο στόμα μην με δει το αφεντικό… γραφώ πάντα εν συντομία και με άγχος.
Στο θέμα τώρα η Maya είναι ένα πολύ πρόσχαρο κορίτσι. Τα αγγλικά της τα έχει ξεχάσει κάπου και μιλά μόνο με μεταφραστή τηλεφώνου, όπως έχω πει όμως και σε προηγούμενα σχόλια αυτό δεν είναι πρόβλημα όταν η γυναίκα θέλει να σε ευχαριστήσει.
Οι φωτώ της είναι λίγο επεξεργασμένες μπορεί να είναι πριν 2-3 χρόνιά αλλά πρόκειται για ένα πολύ όμορφο κορίτσι όχι όμως με την φρεσκάδα της 18 Χρόνης.
Πολύ όμορφο και καθαρό στόμα ( τα δόντια πάντα είναι αυτά που προσέχω ) βυζι όπως λέει η περιγραφή της μικρό αλλά με όμορφη ρόγα που της αρέσει να την τραβάς και να το γλύφεις. Κοντούλα αλλά με πολύ ενέργεια όπως αποδείχτηκε στο τέλος.
Στον αγώνα τώρα είναι πάρα πολύ καλή, φιλί βαθύ με πολύ γλώσσα και παθιασμένο, πίπα εξαιρετική, απαλή χωρίς χέρι και βαθιά μέχρι που δεν πάει άλλο!!! Μου έκανε εντύπωση ότι χωρίς να την πιέσω πνίγηκε τρεις φορές και επέμενε να μου τον παίρνει βαθιά, δέχτηκε χωρίς πρόβλημα δάχτυλα παντού και το χαιρόταν μάλιστα θα έλεγα γιατί είχε καυλωσει τόσο στο τέλος που την έπαιρνα στα 4…. Και αυτή έβαζε κολοδαχτυλο μόνη της… καυλα!!
Μου έκανε χωρίς καμία αντίρρηση γλυφοκολι και γενικά η γλώσσα της δεν σταμάτησε να γλύφει όλο ου το κορμί.
Γενικά έμεινα πολύ ευχαριστημένος ήταν μέσα στο χαμόγελο, με στο τέλος ρώτησε αν έμεινα ευχαριστημένος και σημαντικό!!!!... στο τέλος μου ζήτησε και τα χρήματα.
Το γραφείο όπως πάντα άψογο το μόνο που δεν κατάλαβα γιατί ανέβασαν το κόστος από 140 στα 160??? Το μόνο μελανό αν και η κοπέλα άξιζε και παραπάνω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 30, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
3.399
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, aselgeia, Veron99 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2016
Ωραίος, τύπε. Καπέλο
Η αύξηση οφείλεται στην άνοδο του Φ.Π.Α χαχαχαχΜεγάλο χαμόγελοΜατάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1