Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 98 10
Ξενοδοχεία 128500
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπερα τυποι. Λοιπον δευτερη επισκεψη μου στον πριαμο, αυτη την φορα με bbw ντοπιο πολυ μερακλιδικο και μποκικο. Λοιπον αρχικα παρκινγκ. Δεν ειχε μπροστα θεση και πηγα στο πισω στενο στο ιδιωτικο μιζερο και κακοδιατηριμενο αλλα πολυ βολικο παρκινγκ του ξενοδοχειου. Με υποδεχτηκε στο παρκινγκ νεαρος φανηκε ταλαιπωρημενος και βαριεστημενος νεος. Τι να κανει και αυτος τουλαχιστον του δινουν κανα δωματιακι τζαμπα αραγε? Ποιος ξερει. Μπαινουμε στον ναο, και πετυχα ουρα. Ουτε στην τραπεζα να ημουνα. Μπροστα ηταν ενας αραβας συνοδευομενος απο κοριτσι που παλευε να συνενοηθει με ρεσεψιον και να κλεισει δωματιο. Με τα πολλα φτανει η σειρα μου. Στο μεταξυ σκαει ξανθια δυμετρη βιζιτα απο ανατολικη ευρωπη. Καθως εχω καποιες ριζες απο εκει την καταλαβα αμεσως. Πολυ ευγενικη η κοπελιτσα στην ρεσεψιον. Τιμη: 27 ευρω. Σκαει το πρωτο σοκ. Αρκετα υψηλη τιμη θα ελεγα. Το δωματιο ωραιο με εντονο κοκκινο φωτισμο αλλα ενα μεγαλο φαουλ. Στο μπανιο οι πετσετες καθαρισμενες μεν, αλλα χυμα οχι πακεταρισμενες. Ποιος ξερει ποσες ψωλες και μουνια εχουν σκουπισει οι συγκεκριμενες πετσετες? Δεν τις αγγιξα. Γενικα το συγκεκριμενο δωματιο ηταν αρκετα μπιχλιασμενο θα ελεγα. Δεν νομιζω να ξαναπροτιμησω το κανασυγκεκριμενο χοτελ. Σιγουρα ειναι κεντρο και βολευει πολυ αλλα αρκετα ακριβο θα ελεγα. Επισης περιμενα πιο καθαρο το δωματιο.
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, fouxter, nekrothaftis και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2016
φιλε τι ωρα πήγες ? ποτε είναι peak time ?Χμμμ;
14 Οκτωβρίου, 2017
οι πετσετες συνηθως ειναι νοικιασμενες,οπως στα κομμωτηρια.Μην τα ισοπεδωνουμε ολα δεν παιζει κανεις με τη φημη του και τη δουλεια του.Μια χαρα καθαρες ειναι στα περισσοτερα ξενοδοχεια οι πετσετες.
T4
tiger 40
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2