Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Υστερα απ την φολα που εφαγα στο Ιασωνος 20 και εφυγα αχυστος πηγα στο καπακι Κολωνου 15 δεξια για να παρω την "Τζωρτζιανα" καθως νομιζα οτι πριν που ειχα περασει και ειχαν βγει δυο κοπελες η Κορινα η γεματουλα και μια ψηλη μελαχρινη μουναρος οτι ηταν η Τζωρτζιανα.Βιαστικα εδωσα το 10αρικο αλλα κατοπιν καταλαβα οτι μαλλον ειχα κανει λαθος και ηταν η Χριστινα το μοντελο την οποια ειχα τιμησει παλαιοτερα στο Κολωνου 11 με κακιστες εντυπωσεις Money Mouth .Σκεφτηκα να αποχωρησω αλλα λεω δεν γαμιεται ωραιο μουνι ειναι θα τα καταφερω να τελειωσω αυτη τη φορα.Η ψηλη δεν αργησε να μπει δωματιο και εκει πια ημουν 100% σιγουρος οτι ηταν αυτη.Φανηκε πιο συμπαθης και ευχαριστη απο παλια οποτε λεω καλο σημαδι αυτο.Προκατ δεν κανει μου επαιξε απλα λιγο το πεος και αυτη αλλα σε συνδυασμο με κατι ψευτοπροστυχολογα και κατι ωραιες ματιες που εριχνε κατι γινοταν εκει κατω.Ετσι βαζει καποτα και κανει πιπα ψιλοκαλη με πολλα "μμμμ" και καποια χτυπηματα στη γλωσσα κλπ.Οταν τελειωσε και ημουν ψιλοκαλα απο στυση προτεινει να στηθει στα τεσσερα.Φυσικα δεχτηκα καθως ηταν ωραιο θεαμα και ετσι αρχισα να την καρφωνω.Κατα τη διαρκεια της στασης αυτης φωναζε και ελεγε συνεχεια "γαμα με καριολη","σκισε με πουτανιαρη","αχ και βαχ κλπ".Την σφυροκοπαγα αρκετα λεπτα αλλα τα τοσο ψευτικα επιφωνηματα μου θυμισαν την Τζουλια στις γνωστες ταινιες του Σειρινακη δηλαδη τελειως ψεμα και ντεκαβλε φαση.Παρολα αυτα το προσπαθησα και εν τελη τα καταφερα επιτελους.Αυτη οταν βγηκα απο μεσα της μου πεταξε ενα "με κουρασες" και αφου χαιρετησε την εκανε για αλλα.
Συνοπτικα εγω δεν θα την ξαναπαρω καθως παροτι εχει καπως βελτιωθει για μενα παραμενει φολα και ψευτικη.Τωρα αν καποιος γινει πελατης και την παρει καμποσες φορες και αυτη δειξει καποια βελτιωση αυτο δεν το γνωριζω αλλα εγω δεν προκειται να την παρω πολλες φορες δεν το εχω κανει με καμια απο δαυτες.Προτεινεται μονο για καποιον που θελει να γαμησει ενα ωραιο μωρο στο 10αρικο και μονο.

Υ.Γ Σουτιεν δεν εβγαλε ουτε αυτη ισως να φταιει οτι ηταν Σαββατο και γενικως βιαζονται να σε ξεπεταξουν...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia, sexdreamer και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού