Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169356
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κορινα.Γυρω στο 1,70 χωρις τα πορνοπαπουτσα,ομορφουλα στο προσωπο,μικρα βιζακια,τα καλυπτει η χουφτα του χεριου και σωμα λιγακι μπαμπατσικη.Τωρα στις υπηρεσιες της.Πηρα 40Ε προγαμμα ελευθερο στοματικο.προκαρτατικα μηδεν,γιατι ισως κανει αλλα εγω πριν μπω την ειπα οτι ειμαι λατρης του βαθεως τσιμπουκιουΓλώσσα και ετσι μπαινοντας και βγαζοντας τα εσωρουχα της,επεσε κατευθειαν πανω στον πουτσο μου.για κανα δεκαλεπτο ειχαμε πεοθυλασμο που κατεληξε σε αγρια και βαθεια τσιμπουκοδρομια.ΠροσκύνημαΧαμόγελοΤο φετιχ μου.Ισα και καλυτερα σαν την εμανουελα που τελευταια δουλευε στο διπλανο μαγαζι,για οσους ξερουν.Στασεις μονο δυο και μετα ξανα σε αγρια τσιμπουκοδρομια.Δυστυχως δεν κανει ουτε CIM ουτε CIF παρα μονο πανω στο σωμα στα βυζια.Αν το γυριζει στο μελλον και κανει CIM τοτε θαμαι τακτικοτατος πελατης.Αξιζει η κοππελα,εχει λιγο φιλοτιμο να ευχαριστισει τον πελατη,αλλα αν καλυτερεψει σε μερικα πραγματακια θαναι η ΤΟΠ τανα της περιοχης.Στην γενικη ανομβρια που υπαρχει μπορει να εξελιχθει σε τοπ στανταρακι.Καλα γαμησια συναθλητες!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κορίνα
doggifuck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
405
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 academy X, GIORGAROS1975

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού