Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 122 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Χθεσινη επισκεψη στην Ντισνευ στην τριτη βαρδια.Αρκετος κοσμος στους δρομους της Μεταξουπολης.Υστερα απο σχετικη τσαρκα για επιλογη στοχου/στοχων μπηκα και στο εν λογω μαγαζι.Η τσα2 παρουσιασε την κοπελα στα γρηγορα καθως πηγαινε να μπει σε δωματιο για συναγωνιστη.Απο το γρηγορο περασμα της τσουπρας ειδα μια ωραια κοπελα με ξανθο μαλλι με ανταυγιες σπαστο,πιρσινγκ στο χειλος οπως λεει και ο Τομμυ απο κατω,ωραιο σωματακι και ειδικα κωλι και μαλλον μικρο βυζι(απ οσο καταφερα να δω πισω απ το σουτιεν).Ονομα δεν ειπε η τσα2 στο σαλονι.Τεσπα εμενα μου αρεσε το πακετακι οποτε αφου πρωτα αποχωρησα για ακομα λιγο βολτα επεστρεψα αργοτερα να την τιμησω και να το ρισκαρω καθως δεν γνωριζα τις υπηρεσιες της στο δωματιο.Ετσι ξαναμπαινω στο τσαρδι και δινω το 10αρικο να μπω δωματιο να την περιμενω.Το δωματιο ηταν οπως και ολες τις αλλες φορες που εχω γαμησει στον οικο αυτο δηλαδη νορμαλ για Μεταξι.Μετα απο λιγο μπαινει μεσα η γκομενα.Δεν ηταν ιδιαιτερα ευδιαθετη θα ελεγα.Σε ερωτηση μου αν ειναι καλα με το ζορι απαντησε ενα "καλα" και ειδα οτι δεν ειχε ορεξη για πολλα πολλα οποτε το εργο φανηκε οτι θα ειναι μαπα.Ξενερωσα και γω με δαυτην οποτε ουτε το ονομα της δε ρωτησα αλλα εικαζω οτι απ την περιγραφη ειναι η Σαρα που λεει ο Τομμυ απο κατω.Παρολα αυτα λεω δεν πειραζει ενα 10αρικο ειναι γαμαω και φευγω.Προκατ υπο του μηδενος απλα τον επαιζε βαριεστημενα μεχρι να σηκωθει καπως και αφου βεβαια δεν υπηρχε περιπτωση να σηκωθει με τπτ βαζει καποτα και αρχιζει μονοτονη βαρετη πιπα και να με κοιταει στα ματια με ενα βαριεστημενο υφος που μονο να με καβλωσει δεν μπορουσε Money Mouth .Εκανε δυο λεπτα πιπα αλλα και παλι ημουν στο 30% στυση τοσο χαλια η φαση.Τοτε σταματαει μονη της και ξαπλωνει ιεραποστολος να την παρω.Εκει πρωτου μπω μεσα της αρχισα να τον παιζω λιγο μπας και σηκωθει καπως ετσι με μια 40αρα στυση αρχισα να την γαμαω.Αυτη στον κοσμο της κοιταγε δεξια-αριστερα αδιαφορη σαν να περιμενει το τρενο Κεφάλι σε τοίχο! .Ενιωθα οτι θα αρχισει να μου πεφτει με το ντεκαβλε σκηνικο ετσι την βαζω στα τεσσερα.Εκει συνεχισα να την γαμαω αλλα ηταν τοσο ντεκαβλε η φαση οποτε καποια στιγμη της ειπα να φυγει για να μην χαλασω τσαμπα το σπερμα μου και να παω γι αλλα.Αυτη απορησε που δεν τελειωσα Ναι! και αφου ειπε ενα ξερο γεια εφυγε.Φυσικα εγω δεν την προτεινω σε κανεναν,δεν ξερω αν εφταιγε οτι ηταν κουρασμενη η κατι αλλο παντως ηταν φολα τελειως οποτε μακρυα.Αυτα... Καπέλο

Υ.Γ Σουτιεν δεν εβγαλε καν τοσο βαρεμαρα μιλαμε και η συμμετοχη της ηταν σαν να γαμας πτωμα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia, dourosladers και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού