Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113937
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρόσφατη συνάντηση σε ξενοδοχείο στο κέντρο όπου και έμεινα με την απορία γιατί θα πρέπει να πληρώσω περισσότερο για το
δωμάτιο επειδή θα είμαστε τρεις και όχι δύο...μήπως είναι το έξτρα πρωινό Γλώσσα ή το επιπλέον νερό που χαλάσαμε???Χμμμ;
τέλος πάντων, γυρνάω σε αυτά που έχουν σημασία.
Κόστος 190 καθώς ζήτησα "όλο το πακέτο", όχι με light αλλά κανονική λεσβιακή κατάσταση. Η συννενόηση έγινε χωρίς προβλήματα
με την Adelina που μιλάει καλά την αγγλική, καθώς η Μαρίνα γνωρίζει ελάχιστα αγγλικά και καθόλου ελληνικά, οπότε μαζί της αν δε μιλάτε ρώσικα ή ουκρανικά ενδέχεται να φτάσετε τελικά να κάνετε τηλεφωνικό σεξ από διαφορετικά ξενοδοχεία....
Τα κορίτσια εξαιρετικά ακριβή στην ώρα και με sms επιβεβαίωσης δύο ωρίτσες πριν (λίγο πριν κάνω εγώ ανάλογο τηλεφώνημα). Μπράβο τους δεδομένου ότι το ραντεβού είχε κλειστεί μέρες πριν και είχα ένα σχετικό "φόβο". Δείξαν όμως τον πρέποντα επαγγελματισμό !
Να αναφέρω δύο πράγματα και έχω λόγο που το κάνω.
α. Έχω ξανασυναντηθεί με την Adelina (πριν αρκετό καιρό - υπάρχει και κριτική).
β. Περισσότερο από το σεξ αυτό καθ'αυτό με ενδιέφερε το λεσβιακό παιχνίδι μεταξύ των δύο τους. Έτσι, ως μία εμπειρία που δεν
είχα ξαναζήσει.
Τα λέω αυτά όχι ως αυτοβιογραφία Γλώσσα αλλά για να καταλάβετε το σκεπτικό μου παρακάτω, και επίσης για να πω σε αυτό το σημείο ότι η Adelina κατά την άποψή μου είναι ακόμα πιο σέξυ από την πρώτη φορά που τη γνώρισα πριν 1,5 χρόνο περίπου. Πιο όμορφα γυμνασμένο κορμί και πολύ καλό στήθος. Άλλα πράγματα δε χρειάζεται να αναφέρω, είναι μια πολύ καλή παρουσία γνωστή στους περισσότερους.
Η Μαρίνα πάλι είναι μια κοπέλα στα 28 περίπου, στο στυλάκι της Adelina. Όχι τόσο γυμνασμένη όπως αυτή (χωρίς πρόβλημα πάντως) αλλά με ωραίο προσωπάκι που όταν χαμογελάει γίνεται αρκετά γλυκό, μικρό στήθος με μία ελαφρά χαλαρότητα και ωραίο κώλο που στα τέσσερα προδιαθέτει πολύ.
Όπως και σε όλες τις άλλες κριτικές μου δεν πρόκειται να αναφέρω λεπτομέρειες του τι κάναμε. Τον έβαλα έτσι, το έκανα γιουβέτσι, τέλειωσα εδώ εκεί και παραπέρα, σπαρταρούσαν οι κοπέλες και βιάζονταν ποια θα το πρωτοαρπάξει και λοιπά διονυσιακά σκηνικά δεν έχει νόημα κανένα να γράψω, καθόσον θα κλέψω τη δουλειά ανάλογων περιοδικών (και δεν το θέλω), ενώ επίσης το διαδίκτυο έχει άπειρα ανάλογα...άσε που κι εσείς δεν κερδίζετε τίποτα.
Πρέπει όμως να πω, γιατί αλλιώς τι νόημα θα είχε η κριτική, ότι τα κορίτσια κάνουν όλα όσα θα περίμενε κανείς σε μια τέτοια κατάσταση. Ασχολούνται μεμονωμένα αλλά και ως ζευγάρι με κάθε σημείο του κορμιού σου, εναλλάσονται με ωραίο τρόπο σε διάφορες στάσεις χωρίς μπερδέματα, γεγονός που δείχνει ότι το έχουν "δουλέψει" το πράγμα με την καλή έννοια, όχι μηχανιστικά σα ρομποτάκια, απλά ξέρουν τι κάνουν. Οι στάσεις της Αdelina όπως πάντα άψογες και το στοματικό της γνωστό, δε χρειάζεται να αναφέρω κάτι παραπάνω επ'αυτού, η δε Μαρίνα επίσης "το έχει" θα έλεγα και ακολουθώντας τις οδηγίες της φίλης της ξεπερνάει την οποιαδήποτε απειρία εύκολα. Γενικά το σεξ κινείται σε πολύ καλό επίπεδο και βέβαια τα έχεις μπροστά σου όλα διπλά...Χαμόγελο
Οπότε περνάω σε αυτό που με ενδιέφερε περισσότερο, το παιχνίδι μεταξύ των γυναικών.
Υπενθυμίζω ότι μιλάμε για το Full, ως προς το σκέλος "λεσβιακό", πακέτο με τα 190 ευρώ. Χωρίς anal.
Λοιπόν τα "καλούδια" υπάρχουν όλα, δονητές κλπ τα οποία χειρίζονται είτε οι ίδιες ή εσύ, δεν υπάρχει κανένας περιορισμός ως προς αυτό και είναι καλή φάση.
Χέρι αφήνουν, μέχρι ένα σημείο όμως. Μετά υπάρχει κόφτης, με όμορφο και έξυπνο τρόπο πάντως Χαμόγελο
Φιλιούνται αισθησιακά μεταξύ τους, πολύ καλά πρέπει να πω, είναι από τα δυνατά τους σημεία. Στο γλύψιμο, μεταξύ τους πάντα, τα πράγματα είναι σαφώς πιο μέτρια, νομίζω εκεί φαίνεται ότι τα κορίτσια δεν είναι λεσβίες ούτε bisexual, παρότι υπάρχει και φαίνεται μία άνεση. Πάντως σε καμία περίπτωση δεν θα πεις έκανα τρίο με δυο κοπέλες που ιδρώσαν στο μεταξύ τους παιχνίδι. Στο μεταξύ τους επαναλαμβάνω. Αυτό μην το περιμένετε.
Συμπερασματικά.
Στα 150 ευρώ παίρνεις δυο ωραίες κοπέλες και περνάς πολύ καλά, βλέπεις και λίγο γυναικεία χαμουρέματα (όχι λεσβιακό). Εξαιρετικό VFM.
Στα 190 ευρώ παίρνεις τα παραπάνω με light λεσβιακό. Νομίζω κι αυτό είναι καλό vfm (χωρίς βέβαια να ξέρω τι κάνουν άλλα ζευγάρια από γραφεία ή ανεξάρτητες - πάντως και πάλι η τιμή των 190 είναι καλή έχοντας ψάξει τιμές γραφείων, για τα περισσότερα από τα οποία επίσης αμφιβάλω ότι θα δει κανείς πραγματικό λεσβιακό). Νομίζω ότι για κάποιον χωρίς ανάλογη εμπειρία ίσως αξίζει για μία φορά να τα δώσει (εξαρτάται από τα οικονομικά του). Αν πάλι έχει συμμετάσχει σε πραγματικό λεσβιακό δεν έχει νόημα, παίρνεις το πολύ vfm πρόγραμμα των 150.
Αυτά τα ολίγα. Εγώ μια χαρά πέρασα, ίσως θα μπορούσα να έχω δώσει 40 λιγότερα αλλά και πάλι "πήρα μια γεύση".
Νά'στε καλά κορίτσια Χαμόγελο
ps1
Καθαρές και οι δύο και με αλλαγές σε προφυλακτικά όπως πρέπει για την υγεία.
ps2
Δείχνουν και οι δύο ότι θέλουν να σε ευχαριστήσουν
ps3
Όποιος ξέρει κοπέλες bi ή λεσβίες που να τις βάζεις στο auto και να τελειώνουν πραγματικά μόνες τους ας το πει !!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spipis71, kaavlas, alpula και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού