Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 57 10
Call-Girls 116886
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα φίλοι συναγωνιστές.

Πόθος μηνών η συνεύρεση με την Βερόνικα-Δάφνη....δεν τα καταφερα ποτε μέσα από το bou!
Mε το που ανέβηκε στο ΕΝ τα πράγματα έγιναν πραγματικά ευκολα, μεσω mail και συννενόησης με sms την μέρα της συνάντησης.

Στο δια ταυτα τώρα...πρόκειται για μια νεαρή κοπέλα, λίγο κάτω απο τα 20....πάρα πολύ όμορφη (πολύ όμως) με υπέροχα γκριζοπράσινα μάτια, χείλη μεγάλα, οδοντοστοιχία υπέροχη... απλά μουνάρα! Έρωτας Σώμα ακόμα καλύτερο, με διαστημικό κώλο και στήθος φυσικό και μεγάλο....απλά υπέροχο!!! Αν ήταν ψηλή (νομίζω είναι γύρω στο 1,60) θα ήταν η απόλυτη γκόμενα!!

Στα υπόλοιπα, μπήκε στο δωμάτιο αεράτη με ένα ωραίο φουστανι.
Το εβγαλε αμέσως μολις μπηκε μέσα (μου εκανε εντύπωση), δεν αφησε δευτερόλεπτο ρε παιδί μου για να γίνει λίγο παιχνίδι, να κάνει το μυαλό σκέψεις, να καυλώσει κ να τρελαθεί, να καιγεσαι για να δεις τι κρύβεται πίσω απ'τα ρούχα. Μου έδωσε την εντύπωση ότι το έκανε για να την θαυμάσω (λίγο ψονίστικο αυτό), σαν να μου λέει "κοιτα κορμάρα που θα γαμήσεις απόψε μαγκα μου". Αλλά το γαμήσι, ακόμα και με call girl, θέλει παιχνίδι, θέλει να καυλώσει το μυαλό πρώτα, δεν πήγα σε μπουρδέλο!!

Κατα τ'αλλά, λίγη κουβεντούλα και.... ξεκίνημα! Γλυφομούνι στο υπέροχο, καλοσχηματισμένο και με υπέροχα χειλη πεντακάθαρο μουνάκι της , ακάποτη πίπα (μέτρια, με χέρι,γρηγορη και μηχανική χωρίς κάποια σπέσιαλ τεχνική),ιεραποστολικό, απο πάνω μου και μετά από λίγο ηρθε φυσιολογικά το τέλος!
Ντους και αρκετη κουβεντούλα περί ανέμων και υδάτων (μου έλεγε ότι θέλει να κάνει πλαστικές, ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΜΗΝ ΠΕΙΡΑΞΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΠΡΟΣΩΠΟ-ΚΟΡΜΙ ΣΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ) μεχρι να ανακάμψω....
Ξεκίνημα με πίπα (λίγο καλύτερη μετα απο καθοδήγηση μου) στησιμο στα 4 με θέα αυτή την υπέροχη, μοναδική κωλάρα...και μετα από λίγο, τελείωμα σε αυτή τη στάση (μέγα λάθος μου, επρεπε να κρατήσω για το τέλος το doggie style, είναι μαγική η θέα αυτής της γυναίκας στα 4). Κάπως έτσι έλειξε λίγο άδοξα το ραντεβού μου με την Βερόνικα...

Και λέω άδοξα γιατί με υπαιτιότητα δική μου (δεν έχω παράπονο από την "μικρή") δεν διήρκησε όσο θα ήθελα η συνουσία αλλά και η ίδια δεν με ενέπνευσε τόσο για πολυπλοκότητα στο σεξ...θα μπορούσα να πω απλά έλλειψη χημείας, νομίζω όμως ότι για την ώρα αυτή είναι η απόδοση της στο γαμησι!! Μπορεί και να κανω λάθος γι'αυτό κ το "ίσως" στο αν θα την ξανάβλεπα. Ίσως λοιπόν την ξανασυναντήσω για να διευκρινήσω αν εφταιγα εγώ, η Βερόνικα ή η χημεία μας!!

Αυτά, να γαμάτε καλά και υπέυθηνα!

ΥΓ1: η συναναστροφή της με την Νάγια πιστευω ότι θα την βοηθήσει πολύ και στην τεχνική και στις προσφερόμενες υπηρεσίες της!!! Είναι μικρή ακόμα και η σεξουαλικότητα μιας γυναίκας διωρθώνεται, αλλάζει, βελτιώνεται με τον καιρό. Μπορεί και να τιμήσω το τρίο αν είναι διαθέσιμο γενικώς!
ΥΓ2: μου είπε ότι παλιότερα έδινε κώλο, ευχομαι να το ξαναβάλει στο μενού γιατί θα δώσει σασπένς στην συνάντηση μαζί της...ακόμα κι αν το χρέωνε +100 όπως πολλά τοπ σιτιτούρια!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 15, 2016
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
400€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
james034
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
9.394
Πόντοι:
7.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, maradona7, olddog και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2016
Πλαστικές ε?

https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9D%CE%AC%CF%81%CE%BA%CE%B9%CF%83%CF%83%CE%BF%CF%82_(%CE%BC%CF%85%CE%B8%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%AF%CE%B1)

Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1