Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη σημερα στην γνωστη τσιγγανορουμανα Ειρηνη με θητεια σε Ιασωνος 44,Κολωνου 23 και Φυλης.Απλο προγραμμα συν ισπανικο ανακοινωσε η τσα2.Η Ειρηνη για οσους δεν την ξερουν ειναι μια βλαχορουμανα με ωραιες βυζαρες,κωλαρα και βλαχοφατσα μελαχρινη.Δεν ειναι χοντρη αλλα εχει πιασηματα για οσους αρεσκονται σε καμπυλες ειναι οτι πρεπει.Στο μπουρδελακι αυτο δουλευει απο οτι καταλαβα την πρωινη βαρδια.Εγω την πετυχα γυρω στις 6 παρα στα τελειωματα και μαλλον ημουν ο τελευταιος πελατης της βαρδιας αυτης.Το δωματιο στο οποιο εισηλθα ηταν ανεκτο για Μεταξι και η κοπελα δεν αργησε να ερθει.Λιγο χαμουρεμα στο ορθιο κυριως απ την πλευρα μου ηταν ουσιαστικα τα προκατ της υποθεσης.Οταν κατσαμε στο κρεβατι μου εβαλε λαστιχο στο ελαφρως σηκωμενο πεος μου και αρχισε τσιμπουκι σχετικα τυπικο και χωρις καραμελωμα @@@διων.Οταν ολοκληρωσε την πηρα ιεραποστολικα γλυφωντας τις βυζαρες τις και τον λαιμο της χωρις να εχω ανταποκριση απο δαυτην αλλα ουτε και να δυσανασχετει.Κατοπιν την εστησα και στα τεσσερα να εχω θεα την ζουμερη κωλαρα της με το τατου και αφου την καρφωσα δυνατα τελειωσα.Χαιρετηθηκαμε και ελαβε τελος αλλη μια συνεδρια στο Μεταξι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alex2003, Jim25jim, aselgeia και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2016
Παντα ετσι ηταν....Αλλα ηταν μουναρα παλια...το πιο ωραιο φυσικο μεγαλο στρογγυλο βυζι που εχω γλυψη....και μαλαξη...Τωρα δεν αξιζη...την εσπροξα 2 με 3 φορες οταν ηταν μεταξυ...και τελος...
31 Οκτωβρίου, 2016
Σταθερη αξια επιπλου.. Εαν ομως,στο μενου της διεθετε κ λωτο'κατι θα γινοταν..Χαμόγελο
08 Νοεμβρίου, 2016
Ωραίο κορίτσι η Ειρήνη δεν λέω, αλλά τι να το κάνω το απλό πρόγραμμα,
όταν στο φυλής 86Β της είχα βγάλει το σκατό από τον κώλο, μιλάμε καύλα!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3