Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μεγάλο χαμόγελο Τρελές καύλες σήμερα και είπα να δοκιμάσω την περιβόητη πριγκίπισσα με τα τατουάζ μανίκια...Ναι!
Εις γνώση μου περίμενα κατά 99% να φάω φόλα αλλά δεν με πολυπείραζε, καθώς όπως τα συζητάγαμε με τον Yorkie τέτοια μουνιά δεν έρχονται στη σάπια Θεσσαλονίκη κάθε μέρα.
Στα της εμφάνισης οι περισσότεροι ίσως έχετε δει το profile της στο VK, οπότε καταλαβαίνετε γιατί κομμάτι μιλάμε.
Την περίμενα πιο ψηλή να πω την αλήθεια, ένα γλυκύτατο μουνάκι, με πρησμένα τσιμπουκόχειλα και ίσιο μελαχρινό μαλλί.
Με υποδέχθηκε φορώντας μπουρνούζι που έκρυβε τα τατουάζ της και μου συστήθηκε ως Christina...που να ήξερε ότι την έχω δει σε βίντεο να βάζει 2 πλαστικές πούτσες στον κώλο της....ά ρε Svat...Απίστευτες ματάρες, γλυκύτατο προσωπάκι και εδώ έρχεται η πρώτη ξενέρα στον τομέα της εμφάνισης....σιδεράκια. Δε με χαλάνε τα σιδεράκια αλλά τα συγκεκριμένα...ήταν μάλλον παιδικάΧμμμ; και ήταν χρωματισμένα, το ένα μάλιστα ήταν πράσινο ώχρα και καρφώθηκε στο μυαλό μου σαν χαλασμένο μαρούλι από σαλάτα που κόλησε στα δόντια της...Money Mouth
Σε καμμία περίπτωση δεν ακυρώνει το γεγονός ότι η κοπέλα είναι μούναρος με αψεγάδιαστο κορμί.
Η δεύτερη ξενέρα είναι προσωπικό μου γούστο, δεν μου αρέσουν τα ψέυτικα βυζιά. Και εδώ η δεσποινίς το παράκανε λίγο, τα έκανε λίγο δυσανάλογα μεγάλα σε σχέση με το υπόλοιπο κορμί της. Οι ρώγες κάγκελο μιλάμε....απίστευτη αφή, να τις γλύφεις με τις ώρες.
Δέρμα απαλό και αψεγάδιαστο, αρκετά ανοιχτόχρωμο..λες και φοβάται τον ήλιο η δεσποινίς. Μουνάκι και κωλαράκι πεντακάθαρα, τα πιπιλούσα για αρκετή ώρα και τα δύο.
Στο sex κομοδινάκι, είπαμε το περίμενα, δεν με πολυπείραξε, είχα ένα πανέμορφο κορίτσι στην αγκαλιά μου. Από πίπα πολύ μέτρια πράγματα....
Η Kira δεν ξέρει να ρουφάει, δεν ξέρει να πηδιέται και δυστυχώς δεν ξέρει και να στήνεται καλά στη στάση Καμμένος...Κατσικογάμης Το κωλαράκι της είναι κόλαση και μου φάνηκε αρκετά δουλεμένο πρόσφατα....ποιός πούστης την ξεκώλιασε;
Για κώλο δεν ρώτησα καθώς δεν ήξερα τί θα συναντήσω και θα ξέφευγα στο οικονομικό, καθώς είχα σκοπό και για συνέχεια, άσχετα αν δε μου βγήκε.
Δεν μπορώ να πω πως έπιασα καλό ρυθμό αλλά έφαγε ένα καλό σφυροκόπημα χωρίς παράπονο, αν και στην αρχή δεν με άφηνε να μπω ολόκληρος.
Τελείωμα στο στοματάκι της, τη ρώτησα ευγενικά και δεν μου αρνήθηκε.

Τελικό συμπέρασμα μια άκρως εντυπωσιακή παρουσία, που εμένα με καύλωνε ακόμα και όταν μιλούσε αγγλικά με την αστεία βλάχικη προφορά της. Πολύ γλυκιά κοπέλα που υστερεί στην επικοινωνία επειδή δεν μιλάει πολύ καλά αγγλικά. Υπηρεσίες και καλό κρεβάτι μην περιμένετε, εγώ πήγα προετοιμασμένος και δεν χαλάστηκα καθόλου, αυτό που ήθελα το πήρα.
Εμφάνιση προσωπο δεν βάζω 9 για τα σιδεράκια, εμφάνιση στο σώμα δεν βάζω 10 λόγω της σιλικόνης στο στήθος.
Φωτό βάζω παραπλανητικές λόγω των τατουάζ, τα οποία δεν είναι και τόσο έντονα χρωματισμένα και της πηγαίνουν αρκετά.
Τέτοιες παρουσίες δύσκολα έρχονται στη Θεσσαλονίκη Θυμός οπότε θα το είχα τρελό απωθημένο αν δεν ξαναέρθει.
Δεν ξέρω τί σκατά είχε στο μυαλό της στα προηγούμενα tour της, αλλά εγώ συνάντησα μια κοπέλα προσγειωμένη χωρίς τουπέ ή υφάκι και πέρασα καλά.Κουλ

Καλά βόλια σε όλους.Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.747
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, ΜrKavlopoulos, Petros Papageorgiou και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2016
καλημερα ποιο ειναι το το profile της κοπελας στο VK?
μπραβο φιλε για το μωρο κ την κριτικη
29 Οκτωβρίου, 2016
Ωραίος ο φίλος!

Αν μου επιτρέπεις να ρωτησω....τι ειναι το VK kai που υπάρχει το βιντεάκι ???
Ελατε ρε παιδιά, τα καλύτερα δεν μας λέτε!!

Καπέλο
29 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

στα σχόλια της πρώτης κριτικής υπάρχουν links απο το profile στο vk
με μια αναζήτηση με το όνομα της στα ρώσικα βρίσκεις και βιντεάκια
http://www.24video.xxx/video/view/2031681
M
mars_ch
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3