Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 46 10
Μασατζίδικα 141908
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ψάχνοντας για μια δυνατή εμπειρία ακόμη ο δρόμος με έφερε απ το ελαιοτριβείο της Δημοκρίτου.
Πρώτη επίσκεψη στο εν λόγο κατάστημα και αυτό μετά από άστοχη βόλτα στην Θησέως της Καλλιθέας το οποίο μάλλον έκλεισε αλλά και από την Καλλιρρόης που είχε πολύ δουλειά........
Βρίσκω σχετικά εύκολα το κατάστημα αφού είχα ενημερωθεί συστηματικά από την οικογένεια εδώ και μπαίνω στο μασατζίδικο.
Με υποδέχθηκε η Αννα και αφού με πέρασε σε ένα στενό σαλονάκι μου παρουσίασε την Μαρία και μια Αλεξάνδρα αν δεν κάνω λάθος.
Αν και πήγαινα προιδεασμένος για συνεδρία με την Μαρία επειδή την είδα λίγο κουρασμένη ή τουλάχιστον έτσι ήθελε να δείξει επέλεξα την Άννα για μισή ώρα και βλέπουμε είπα.
Η Άννα είναι μια 30άρα+ περίπου Αλβανίδα κοπέλα με όμορφο σώμα για μένα, με πιασίματα και χαρακτηριστική φάτσα γειτόνισσας νοικοκυράς που δεν σου περνά και απαρατήρητη. Περνάω λοιπόν στο δωμάτιο το οποίο διαθέτει και σάουνα, ενώ η Άννα πήγε να φρεσκαριστεί και αυτή κλείνοντας μια συρταρωτή πόρτα που διαχωρίζει τα δωμάτια απ το σαλόνι και το δωμάτιο που μένουν οι εργαζόμενες.
Αφού έκανα μπανάκι πέρασα στο δωμάτιο και σύντομα ήρθε και η Άννα.
Αρχικά ξεκίνησε με ένα πολύ καλό και επαγγελματικό μασάζ όσο ήμουν μπρούμυτα ενώ έβγαλε τα ρούχα της και έμεινε με τα εσώρουχα χωρίς να το πάρω είδηση. Με το που με γύρισε ήταν μια ευχάριστη έκπληξη η εικόνα που αντίκρισα αλλά και καυλοτική αφού αμέσως φτιάχτηκαΝαι!Ναι!........ζήτησα ελεύθερο στοματικό αλλά μάλλον δεν κάνει καθόλου η Άννα και αρκέστηκα σε στοματικό με προφυλακτικόΓαμήσου......γδύνετε και αφού με ρωτάει πως θέλω να αρχίσουμε την έβαλα να με καβαλήσει.
Αρκετά καλή αίσθηση των διεισδύσεών μου αλλά και οι βυζάρες της δίναν μια πολύ ερωτική αίσθηση!!! Γυρίσαμε σε ιεραποστολικό και πισοκολλητό με τυπική διάθεση απ την κοπέλα και κάπου εκεί ήρθε η πρώτη ξενέρα......της ζήτησα να γλείψει αρχίδια και αρνήθηκε γιατί λέει δεν είναι αυτού του προγράμματος που επέλεξαΜαλακίαΜαλακία.......οπότε αφού βρήκα τρόπο να εκτονωθώ μετά από αυτό κατάλαβα ότι κακός ψάχνομαι σε μη γνωστά μονοπάτια......ενδεικτικά θα πω ότι στο central spa για ένα απλό πρόγραμμα μπήκα και το όμορφο κλίμα της Τάνιας με έκανε να μείνω πάνω από 45 λεπτά και να πληρώσω έξτρα πρωκτικό μετά το πέρας......η συγκεκριμένη κοπέλα δεν κατάφερε να με παρασείρει από τα μονοπάτια του πιο ζεστού σεξ στα μονοπάτια των έξτρα προγραμμάτων.....ελπίζω να αλλάξω άποψη σε επόμενη επίσκεψη με το ανανεωμένο προσωπικό όμωςΚατσικογάμης
Καλά να περνάτε συναγωνιστές ελπίζω να σας βοήθησα
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Άννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
428
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Διαγραμμένο μέλος 201295, Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού