Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 223 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν με βολευουν οι βαρδιες της, οποτε ηταν η 2η φορα που τη συναντω, ενω κανονικα θα την ειχα δει παρα πολλες φορες....
Να σχολιασω επισης οτι παντα εχει δωματιο πριν και μετα, αλλα απο κριτικες τιποτα περα απο τις δικες μου. Κριμα ειναι, καποιοι θα θελουν να ενημερωθουν και για το κανονικο της προγραμμα.
Ηταν αυτη και η Ζλατα. Ωραιο το μικρο, αν εκανε και καλο προγραμμα ισως να τις επαιρνα και μαζι. Αλλα δεν συγκρινεται...
Απο εμφανιση τα εχω ξαναπει, εχει και αντιπροσωπευτικες φωτος. Επισης ο χωρος, κορυφαιος. Μπηκε μεσα λοιπον και με αρχισε στα φιλια με βαθος... Επεσα να γλυψω ποδαρες οπως ηταν ορθια κι αυτη μου καρφωσε ενα δαχτυλο. Το γλυστραγε πολυ ωραια και με τρελανε. Εχει ποδαρες με φλεβες, μεγαλη καυλα. Ανεβηκα στο κρεβατι και μου μουλιασε την περιοχη ολη. Προσπαθουσα να κρατηθω να μην χυσω. Εβαλε το στραπ και με πηρε σε 4-5 στασεις, αποκορυφωμα ηταν οταν εγω ημουν με την πλατη στο πατωμα και τον κωλο ψηλα, με δαχτυλιαζει λιγο, με γλυφει και μετα μπαινει με το στραπ δυνατα, ενω εσκυψε τοσο που με φιλαγε με βαθια γλωσσοφιλα η καυλα. Καναμε 69, ποδολαγνειες, ποδομαλακια, ηταν ενα 20λεπτο με πολυ μεγαλη ενταση. Εχυσα δυνατα κι εφερε και με σκουπισε, ενω μου φιλαγε τον πουτσο και με χαιδευε. Τιμαει την καταγωγη της η κοπελα, με πολλη ενταση μεχρι να χυσεις και μετα σε κανει πασα.
Αν συνεχισει να κανει βαρδιες που βολευουν θα γινω πιο τακτικος, δεν εχω βρει κατι αρνητικο!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού