Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Λύπη Δεν τα έπινα μπύρες καλύτερα....
Να ξεκινήσω από την εμφάνιση. Γράφω ελαφρώς επεξεργασμένες φωτογραφίες γιατί την αδικούν. (Τί έγινε φωτογράφε, έπεσε κανας φούρνος;). Είναι πολύ όμορφη κοπέλα, 26χρ. απ'ότι μου είπε. Υπέροχο κορμί, στητό βυζί να γλύφεις με τις ώρες. Πολύ όμορφο προσωπάκι, με το μαλλί μαζεμένο δεν φαίνεται τόσο μεγάλη, αλλά και πάλι πιπίνι δε την λες. Πως την είδε πιπίνι ο πρώτος τύπος στην κριτική του δεν ξέρω...Χμμμ;
Ψυχρή και τυπική, ανταλαγή ονομάτων και κατευθείαν μου ζητάει τα λεφτά. Κανόνας του γραφείου, το έχω συνηθίσει, δεν με πείραξε. Παίρνει τα χαρτονομίσματα και τα τσεκάρει με ένα μαρκαδόρο για να δει αν είναι πλαστά. Στο καπάκι ανάβει και ένα uv light και τα ελέγχει 2η φορά. Είναι η δεύτερη κοπέλα του γραφείου μετά την Giselle (ξέχασα να το αναφέρω τότε) όπου το κάνει και με ενόχλησε. Την ρώτησα τί νομίζει ότι της έδωσα και μου απαντάει πως τελευταία συμβαίνει συχνά με νέους πελάτες να δίνουν πλαστά χρήματα...Μαλακία (να ήμουν και νέος πελάτης...Χμμμ;).
Βγαίνοντας από το μπάνιο την βρίσκω γυμνή δίπλα σε όλα τα σύνεργα του χειρουργ....εμ στο κρεβάτι ήθελα να πω....
Προφυλακτικά, λιπαντικό, μωρομάντηλα, μωρομάντηλα, μωρομάντηλα και μωρομάντηλα. Α, επίσης είχε και μωρομάντηλα.

Με ξαπλώνει και με σκουπίζει, γιατί σαν μπέμπης που είμαι δεν σκουπίστηκα καλά και η κοπέλα δεν το ανέχεται αυτό.
Έχω ήδη καταλάβει που έχει πάει το θέμα, αλλά τώρα τελευταία δεν έχω αντοχές για καυγάδες και φασαρίες, φοβάμαι ότι θα κάνω και καμμία χοντρή μαλακία, οπότε αποφασίζω να ανεχτώ τα πάντα και ίσως να κερδίσω τα ελάχιστα από το ραντεβού.
Με ρωτάει αν θέλω προφυλακτικό στην πίπα, της λέω όχι και μου λέει οκ, απλά να μην τελειώσω στο στόμα της....Μαλακία
Βγάζει 3 μωρομάντηλα και μου κάνει όλη την περιοχή λαμπίκο.
Αερόπιπα του κώλου, αλλά η θέα της φατσούλας να με ρουφάει επέφερε μια καλή στύση.
Τη γυρνάω για 69 και εκεί μου έρχεται η θέα του αξύριστου μουνιού της. Δε με χάλασε, έτσι και μια φορά για αλλαγή, κουρεμένο ήτανε, όχι αφάνα, αλλά ρε κοπέλα μου την κωλοτρυπίδα σου μη την αφήνεις έτσι...έλεοςMoney Mouth
Με το που αγγίζει η γλώσσα μου το μουνί της μου έρχεται η καυτή γεύση από ότι σκατά χρησιμοποιεί για αντιμικροβιακό-αντισιπτικό, μου θύμισε κάτι τελειωμένα σφηνάκια που έπινα όταν ήμουν φοιτητής όταν δοκιμάζαμε συνδιασμούς με ότι μαλακία βρίσκαμε πίσω από το μπαρΓερο-μύστης, αφού σκέφτηκα πως αν καταπιώ το σάλιο μου μπορεί να κάνω και κεφάλι....
Σε τακτά χρονικά διαστήματα νιώθω να με σκουπίζει με τα μωρομάντηλα.
Τη ρωτάω θα μου σκουπίσεις και τον κώλο; Δεν απαντάει και κάνει μια υποψία γέλιου. Ταυτόχρονα παίζω και με τις τρίχες στο κωλαράκι της σα να στρίβω μουστακάκι....Σπασίκλας

Κανά 10λεπτο διαδικαστικου sex με τη δεσποινίδα να έχει συνεχώς κλειστά τα μάτια της και εγώ να κοιτάζω στην τηλεόραση μια ρώσικη μαλακία που είχε βάλει να παίζει.
Μετά κόπων και βασάνων τελειώνω στο προφυλακτικό μέσα της και εκεί που λέω τα έχω τραβήξει όλα τί κάνει η αθεόφοβη...βγάζει μωρομάντηλο και σκουπίζει την καπότα, ΤΗΝ ΓΕΜΑΤΗ ΚΑΠΟΤΑ ρε, ενώ τη φοράω ακόμα, αν είναι δυνατόν!
Της λέω what the fuck are you doing?
Περίμενε μου λέει, τη βγάζει, την κάνει κόμπο και την τυλίγει με μωρομάντηλο πριν την πετάξει στο καλάθι.
Για να μην τη ρίξω στη λεκάνη λέει...και για να μην μυρίζειΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
Το έχω πει σε κανα δύο φίλους εδω μέσα αλλά το πήρανε σαν χιούμορ, ότι όλες σχεδόν του eog έχουν "Το εγχειρίδιο της καλής πουτάνας", με οδηγίες υγιεινής και κανόνες για να μην κολλήσουν τίποτα, αλλά έλεος ρε πούστη μου, τόσα λεφτά σκάμε, sex είναι, και ιδρώτας θα παίξει, και σάλιο και ενίοτε αδέσποτα φλόκια θα βρούν το δρόμο τους σε σημεία που δεν θα έπρεπε, μην το γαμάτε όμως με την καθαριότητα. Σε λίγο θα μας ζητάνε και ολόσωμες καπότες.
Τράβα κοπέλα μου σε κανένα μικροβιολογικό εργαστήριο να δουλέψεις. Γιατί αυτό που κάνεις δεν το κατέχεις. Ο πελάτης έρχεται για να περάσει καλά, όχι να φύγει με χαλασμένη διάθεση. Κωλοτρίβομαι να δοκιμάσω και την ομόσταυλη Kira αλλά πολύ φοβάμαι πως θα είναι το ίδιο ψυχρό και ανούσιο έργο με αυτήν, οπότε δεν....

Καλά βόλια σε όλουςΝαι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.694
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, AlexEasyRider, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2016
Ταυτόχρονα παίζω και με τις τρίχες στο κωλαράκι της σα να στρίβω μουστακάκι....Glasses

Τύπε με πέθανες!! Χαχαχαχαχα χαχαχαχαχα ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
28 Οκτωβρίου, 2016
Υποθέτω ότι και στο μικροβιολογικό εργαστήριο θα έπαιζε το ρόλο του αντιδραστηρίου ή του δοκιμαστικού σωλήνα! Καπέλο
28 Οκτωβρίου, 2016
Μωρομάντηλα είχε? ααααααααχαχαχαχχαχαχαχαχαχ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3