Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 23 10
Μασατζίδικα 68034
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχοντας υπερβολικά τεράστια κούραση τον τελευτάιο καιρό , αποφάσισα να κατηφορήσω προς Μάρνης.

Πάω , χτυπάω το κουδούνι , μου ανοίγει και ανεβαίνω πάνω. Μου ανοίγει η Ειρήνη .

Η Ειρήνη είναι μια αξιαγάπητη 40άρα , με ωραίο σώμα , όχι τέλειο , αλλά ωραίο. Είναι η Βουλγάρα Μιλφειγ Γειτόνισα που έχεις βάλει στο μάτι.

Αυτό όμως που πιστέυω ότι την κάνει να ξεχωρίζει , είναι ο χαρακτήρας της. Σπάνια βρίσκω ανθρώπους με ζεστή καρδιά , και η Ειρήνη είναι ένας απο αυτούς.

Αφου με αγκάλιασε , ένιωσα πολύ καλα , μια ζεστασιά στο στήθος μου , μια αγάπη , πως να το πω.

Αφου μου εξήγησε ότι είναι 30 € (!!!!!!) μια ώρα χωρίς βιασύνες , με σεξ κλπ , της είπα , δεν έχεις άλλη κοπέλα εδώ μέσα? Μου έφερε μια γυναίκα 40αάρα , κάπως
χοντρούλα , αλλα φαινότανε πολύ καλό παιδί.

Οπότε για 60 € (!!!!) απόλαυσα 4 χερια στο πολύ κουρασμένο κορμί μου , το οποίο και μου το στρώσανε πάρα πολύ καλα.


Μου είπανε ότι κάτσε πρώτα να σε στρώσουμε , και μετά θα σε βασανίσουμε.

Αφου μου εξαφανίσανε την κούραση , με γυρίσανε , αφου τους είπα ότι δεν τρελένομαι για σεξ , μου λενε κάτσε κάτω και μην μιλάς , εμείς έχουμε αναλάβει.

Απίστευτα αισθησιακές και οι δύο , με ξεκίνησαν σε φιλιά σε όλο το κορμί , και σε γλωσσίτσα. Αυτό που ξεχώρισε , είναι ότι σε αγκάλιαζαν σαν να είσαι

ο άντρας τους , όχι σαν κάτι άλλες που το κάνουν εντελώς τυπικά και επαγγελματικά.

Υπήρχε συναίσθημα , υπήρχε χημεία , υπήρχε απόλαυση και απο τους τρείς.

Ξεκινησανε και οι δύο μια φοβερή πίπα , και μετά εναλλάξ , η μία να γλύγφει ρώγες η άλλη τον πέο μου.....

Καποια στιγμή που δεν τελείωνα λόγω κούρασης , και πήγα να ζητήσω συγνώμη , μου λενε ηρέμησε , εμείς ήμαστε εδώ , μην σκέφτεσαι τίποτε.

Χωρίς ΙΧΝΟΣ βιασύνης ή πίεσης , ο αισθησιασμός συνεχίστηκε , και μετά απο 1-2 λεπτά ετελείωσα.


Ητανε μια εμεπιρία , που 10 χρόνια σε μασατζίδικα δεν την έχω ξαναπεράσει. Τόσο αισθησιασμό , δεν τον έχω ματαδει.


Θετικά

Με την κατάλληλη χημεία πάντα , νιώθεις ότι είσαι με την κοπέλα σου
Καμία απολύτως βιασύνη , σε σχέση με άλλα "φαστφουντάδικα"
Αισθησιασμός
Δεν υπήρξε τίποτε ψεύτικο κατα την διάρκεια της συνεδρίας (βλαμένα βογγητά κλπ)
Χαμηλή τιμή
Σεβασμός του πελάτη

Αρνητικά

Δεν συνιστάτε σε ανθρώπους που θέλουν να βγάλουν περίεργα γούστα ή σε όσους δεν γουστάρουν 40αρες

Εάν λοιπόν σκέφτεστε να πάτε....

DO's

Σεβαστείτε πολύ την Ειρήνη , και αυτή θα σας ανοίξει την καρδιά της , και θα κάνει τα πάντα να περάσετε καλά
Αφεθείτε στον αισθησιασμό , και αν κάνετε σεξ , ή ακόμα και να μην κάνετε , θα νιώσετε σαν να είστε με την κοπέλα σας
Ανοιχτείτε , να είστε κουλ , και easy going , χωρίς χαζομάρες , και να δώσετε την θετική σας ενέργεια

Don'ts

Δεν είναι η συγκεκριμένη γυναίνα για χαζο-γαμήκουλες ή για όσους θέλουν να βγάλουν σκληρά βίτσια

Μην είστε κάφροι και μαλάκες......
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Δεν θυμάμαι όνομα
Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
63
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petsakas79sp, Πρυτανης, Masazonomaxos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού