Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 22 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στην Αλίνα μετά από κατάθεση στην Μιρέλλα. Βγαίνει το μωρό με τα βυζιά έξω. Πλούσιο στήθος τριάρι, ψεύτικο αλλά ωραίο σε όψη. Καλό σώμα γυμνασμένο, κωλάρα, φάτσα έκφυλη και αρκετά tattoo. Παίρνω το απλό με 30 ευρώ. Έρχεται κατευθείαν στο δωμάτιο, δεν είχα προλάβει να ξεντυθώ καλά καλά. Προκαταρτικά μηδέν. Δεν με άφησε ούτε να της πιάσω το στήθος (Τι το έφτιαξε άμα είναι)Κεφάλι σε τοίχο!. Με βάζει να ξαπλώσω και περνάει καπότα σε πεσμένη πούτσα. Ξεκινάει καλούτσικη πίπα και σε λίγο με φτιάχνει. Πρώτη στάση ιεραποστολικό, με μικρές παραλλαγές. Ψεύτικες κραυγές και προσπάθεια να με ξεπετάξει, που να ξερε. Μετά από λίγα ξύδια και κατάθεση πριν δέκα λεπτά, έπρεπε να δουλέψει τα λεφτά που πήρε. Συνέχεια με cow όπου προσπάθησε αρκετά. Συνέχεια σε doggy και αφού άρχισε να δυσανασχετεί που δεν τελείωνα, reverse cow αλλά με το ένα πόδι μπροστά και το αλλό πίσω λυγισμένο. Κοπανήθηκε αρκετά και λίγο πριν σταματήσει την προσπάθεια και φύγει τελείωμα από μέρους μου. Δεν έχω παράπονο, τα έβγαλε τα λεφτά και με το παραπάνω, συνολικά περίπου 15 λεπτά είχαμε στο δωμάτιο. Αλλά ήταν έντονη η προσπάθεια της ξεπέτας. Μηχανικές κινήσεις, ψεύτικες τελείως φωνές, καθόλου ερωτισμός. Αν δεν είχα πάει προετοιμασμένος και τελείωνα στο πεντάλεπτο θα έκλαιγα τα λεφτά μου. Καλή μόνο για ξεμπούκωμα, δύσκολα να ξαναπροτιμηθεί. Αυτά συναγωνιστές ελπίζω να βοήθησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
358
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 topscorer

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2016
Ενα πραγμα σαν την Καρλα δηλαδη σε λιγο καλυτερη εκδοση; Προφανως και το φτιαξε για να τα σκασεις χωρις δευτερη σκεψη...Βεβαια το λεει ενας βυζολατρης.Θα τη δοκιμασω και γω για επιβεβαιωση η αν επεσες σε κακη μερα γι αυτην
10 Νοεμβρίου, 2016
ΦΙΛΕ ΣΤΗΝ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ 20 ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΙΝΑ ΠΟΤΕ ΠΗΓΕΣ;
17 Νοεμβρίου, 2016
ΦΙΛΕ 123ΚΟΣΤΑΣ123 ΣΤΗΝ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ 20 ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΙΝΑ ΠΟΤΕ ΠΗΓΕΣ;
20 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι νομίζω δεν υπάρχει
20 Νοεμβρίου, 2016
Πότε πηγές φίλε μου γιατί δεν υπάρχει η Αλινα που λες .
05 Ιανουαρίου, 2017
Ίσως το όνομα να είναι Αλίκη.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6