Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και δεν γενικά δεν είμαι μιλφάκιας ύστερα από τα καλά λόγια φίλου μου και πελάτη της Άννας αποφάσισα να τη δοκιμάσω κι εγώ!
Εμφανισιακά έχει αναφερθεί πως είναι:καστανόξανθη με όμορφο πρόσωπο ενώ το σώμα της έχει ωραίες αναλογίες.
Μπήκε λοιπόν στο δωμάτιο έπεσε στο κρεββάτι και αρχίσαμε να αγκαλιαζόμαστε.
Ένοιωθα την ανάσα της στο αυτί μου και τη γλώσσα της να το γλείφει.
Άρχισα να παραδίνομαι ενώ με το χέρι της μού τον χαίδευε και μού τον έπαιζε κάνοντάς μου τον πέτρα!
Συνέχιζε να με φιλάει ώσπου κατάλαβε ότι ήρθε η ώρα για να τον βάλει στο στοματάκι της.
Έσκυψε και με τα χείλια της τον εφάρμοσε τέλεια στο στόμα της.
Η πίπα της βαθιά ζεστή ενώ ένοιωθα τη γλώσσα της να παίζει μαζί του.
Με την άκρη των ματιών της με κοιτούσε σαν να μού έλεγε "θα σε βασανίσω όσο δεν πάει".
Λίγο ακόμη και θα είχα ατύχημα μέσα στο ζεστό λαρύγγι της!
Την ξάπλωσα και άρχισα να την γλείφω από το λαιμό προχωρώντας όλο και προς τα κάτω μέχρι που έφτασα στο ροζαλένιο μουνάκι της.
Με τα χείλια μου της το πιπήλησα και το ετοίμασα ενώ αυτή μου είχε παραδοθεί!
Έβαλα μόνος μου το προφυλακτικό και έτσι όπως ανέβηκα από πάνω ,της ανέβασα τα πόδια στο στήθος μου και άρχισα να μπαίνω μέσα της.Αργά στην αρχή,πιο γρήγορα στη συνέχεια με θέα το καυλωμένο προσωπάκι της!
Κάθε στιγμή έμπαινα και πιο γρήγορα μέσα της ένοιωθα να είμαι όλο και πιο βαθιά ενώ έσκυβα και της ρουφούσα τα ολοστρόγγυλα βυζάκια της.
Με ωραίους μορφασμούς και με καυλωτικές ανάσες δεν άργησα να τελειώσω ανακουφισμένος κοιτάζοντας το μουνάκι της από εκεί που ήταν στενό και κλειστό να έχει ανοίξει και να έχει πρηστεί έχοντάς με μέσα του!
Καθήσαμε,πήρα μια ανάσα κάναμε λίγο κουβέντα και τέλος!
Αν και ήμουν διστακτικός η Άννα τελικά ήταν και μού έδωσε αυτό που ήθελα:
ένα ήρεμο αισθησιακό κρεββάτι σαν να ήμουν με την κοπέλα μου και ακόμη καλύτερα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2016
Όνομα κοπέλας
Άννα
P0
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, iuakoya και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού