Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 304 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 560092
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ειχα πολυ καιρο να κατεβω σε στουντιο κ ειπα να κανω μια επισκεψη. Στο προγραμμα ειχε την γνωστη σε ολους μας Κωνσταντινα. Ναι πως το θελουμε...Money MouthMoney MouthMoney MouthMoney MouthMoney Mouth Μπαινω στο στουντιο βγαινει η ευγενικη Τσα2 και με ενημερωνει οτι ειναι η κωνσταντινα. Λεω οκ περναω χωρις να την δω μιας κ ειχε πελατη μεσα. Μπαινω στο δωματιο κανω το ντουζακι κ περιμενω το μωρο που εχω πολυ καιρο να την δω. Με το που ανοιγει η πορτα βλεπω μια διαφορετικη κωνσταντινα απο αυτη που ηξερα. Σκεφτομαι πω πω την πατησα αλλη κοπελα θα ειναι..μεχρι που μιλησε κ ακουσα αυτη την χαρακτηριστηκη φωνη. Ξενερωσα με την ζωη μου. Εχει ΠΑΧΥΝΕΙ παρα πολυ (σφιχτο σωμα) κ στο προσωπο εχει γινει ΜΠΑΦΟΥΣΚΑΚΙ. Μου θυμιζει κοπελες σε σπιτακια στην φυλλης. Απο προγραμμα μονο στοματικο ευχαριστηθηκα ισως εφταιγε πως αλλην περιμενα κ αλλη ειδα. Καμια σχεση με φωτο που βλεπεται εχει χαλασει πολυ η κοπελα ως προς την εμφανιση της. Δεν θα την ξανα προτιμησω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Υπηρεσίες
apoc
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
393
Πόντοι:
3.115
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tr83, Cornelius, akatastatos123

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Νοεμβρίου, 2016
Η κοπέλα έχει χάσει την μπάλα.......δεν είναι αυτή που γνωρίζαμε από τα προηγούμενα χρόνια.Σε γενικές γρεμμές έχει καβαλήσει το καλάμι.....
Πρός όλους τους συναγωνιστές!!!!Μην μένεται μόνο στις φωτογραφίες....γιατί μπορεί τα αποτελέσματα να μην είναι το προσδοκόμεναΚεφάλι σε τοίχο!
Κάντε την βόλτα σας πρώτα.
Συγκρίνεται.......
Και όποια σας κάνει κλίκ...........
Αν δεν μείνεται ευχαριστημένει ρίξτε ΑΚΥΡΟ !!!!!!!καλό είναι να γράφεται της απόψεις σας........ για να βλέπουν και οι υπόλοιποι τι παίζει.
Οι καιροί είναι δύσκολοι και πρέπει να υπάρχει και ο ανάλογος σεβασμός απο για τα χρήματα που δίνουμε στις εν λόγω κυρίες.
καλά Κατσικογάμης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1