Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 2 10
Call-Girls 16357
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ευκολη συνεννοηση με γραφειο για ραντ.στης 18.30....και 10 λεπτα νωριτερα σκαει η λυχουδια...στοιχεια κ φωτο γραφειου real στο 100% δεν εχει αλλα κ δεν χρειαζεται ιχνος φωτοσοπ...ακριβως αυτο...μια πολυ ομορφη κοπελα στο 1.60υ 50κ..καταξανθη φυσικια με απιστευτες ΠΡΑΣΙΝΕΣ ματαρες με πολυ γλυκα κ ναζι..
Η ΑΡΧΗ.. ηταν λιγο αμηχανη κ εξερευνιτικη απο πλευρα της κατι που την εκανε λιγο ''κουμπωμενη'' κ λιγο ''τσιγκουνα'' αρχικα στα φιλια...τα οποια ''εστρωσαν'' μετα απο λιγα εντονα χαδια...παρε χαδια..παρε ξεκλειδωμα..βγαλε εσωρουχα...παρε σαλια..κ εκει ηταν που ξεκλειδωσε κατα πολυ...σε φαση να μου εχει πιασει το κεφαλι (καυλαα) κ να μου τριβη το νακι της κουνοντας τη λεκανη στη μουρη...για πολυ ομως ωρα...πανεμορφο κ οσο ροζ παει...η απαντηση της ηταν ενα αρκετα γλυκο μπουκιτσι παντα με χερι αλλα χαμηλα ομως στη βαση ως οδηγο...κ ολα αυτα καθως σε κοιταει με τις απιστευτες πρασινες ματαρες στα ματια(τη να κανω βιτσια ειναι αυτα)...ολα γινοταν σε ηπιους ρυθμους χωρις ιδιαιτερες εντασεις η ξεσπασματα...DP MF ξεχαστε τα ...πιο GFE δεν γινετε...χωρις ομως (προσωπικα παντα) να με χαλασε κατι...αντιθετως ...η ιδια συνεχεια κ στον αγωνα..χωρις πολλες πρωτοβουλιες απο μερος της αλλα υπακουη...
δυνατο σημειο το σοσιαλ...οπου με το ανταλασουμε τα ζωδια μας..εκει ανεβηκε χημεια κ διαθεση κατακορυφα(τσαιριαζουν )... εκει αρχισε να μοιραζει απο μονη της τα φιλια επειδη...απλα γουσταρε...πολυ μελι λεμε κ προσθετε μερεντα ...ξαναμανα το τρωω...ξαναμανα με τρωει...λυγωθικα...τη γεμιασα σαλια...μου τον ελουσε κ αυτη φτου κ φτου ξανα...κ εδω ηταν πιο εντονα τα πραγματα...τελειωμα με το στομα κ ματια σαν φοντο αλλα οχι CIM..
GFE ναι...αλλα με ενταση αυτη τη φορα...που ανετα μας ακουσαν 3-4 δωματια πιο περα απ της ΑΛΗΘΙΝΕΣ κραυγουλες της...
...δαχτυλακια ξεχαστε το (κ με πλυμενα χερια) ουτε μπρος ουτε πισω...πισω ουτε γλωσσα...
ρεζουμε..1 καλο ραντ. 120% GFE χωρις ιδιαιτερες εντασεις κ ξεσπασματα...ΔΕΝ κανει για πολυ σκληρη μεταχειριση ειναι 1 πανεμορφο ευθραυστο λουλουδι ...κ ετσι θα το χειριστεις....ειναι τελεια για αυτο..
ΚΙΝΔΥΝΟΣ για αγαπουλιδες με τοσο γλυκα γουτσου γουτσου...κ χαμογελο που ελαμπε το δωματιο
ο οδηγος πηρε τηλ στο 57' ενω ηταν στο μπανιο...ουτε τ απαντησε... ντυθικε κ εφυγε λιγο μετα αφου της εδωσα τα λεφτα απο ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ....
κοστος 70ε απο τεστ

HAVE FU....CK

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 16, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
siou111
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
527
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anbeck, noctilucent1, THV και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Οκτωβρίου, 2016
οπα μεγαλε εχεις προσφορα απο το καταστημα? απο που 70 ευρω για μια ωρα? 120 λεει στο σαιτ τους.
26 Οκτωβρίου, 2016
Για να καταλαβω και εγω ο πρωταρης για να γινεις ΤΕΣΤΕΡ βγαζεις καποια σχολη . Και αν ναι πια ειναι αυτη η σχολη μπας και περασω και εγωΧμμμ; Το Galinaki μια χαρα ειναι.. Ας μας πει ο αναγραφων της κριτικη ? Δηλαδη η κορασιδα παιρνα απο ΚΑΣΤΙΝΚ την ωρα της συνουσιας ???
B
Bronson81
26 Οκτωβρίου, 2016
Μύστη μου, ο τιτλος με την μερέντα δημιούργησε συνειρμούςΜεγάλο χαμόγελο
N
noctilucent1
(Updated: 27 Οκτωβρίου, 2016) 27 Οκτωβρίου, 2016
Φίλε, όλα καλά και όμορφα, όμως πρόσεξε λιγάκι κάποιες λέξεις που χρησιμοποιείς
διότι έχουν καθιερωμένη πλέον "σημασία". Ματάκι

Φαντάζομαι δεν θα έκανα μόνο εγώ τον σχετικό συνειρμό με τη μερέντα...
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
27 Οκτωβρίου, 2016
70ε?
27 Οκτωβρίου, 2016
η μερεντα αλλου παραπαιμπει αλλα τελοσπαντων...

αστοχος τιτλος
27 Οκτωβρίου, 2016
Τι εννοείς 70 ευρώ;
27 Οκτωβρίου, 2016
Να ξέρεις πάντως οτι η χρήση του όρου "Μερεντα" γινεται οταν εμφανίζεται σκατουλακι στο εργαλείο.
Προσοχή με τις λέξεις.
27 Οκτωβρίου, 2016
Ανάθεμα άμα κατάλαβα Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! την κριτική
28 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μυστες μου...αφου τελικα διαβασατε την κριτικη...κ επισης διαβασατε οτι αναγραφω οτι η ΠΙΣΩ ΠΟΡΤΑ ειναι απλησιαστη ...οχι με δαχτυλο μονο αλλα ουτε κ να την γλυψεις σ αφηνει οπως επισης γραφω....αρα ???συμπερασματικη λογικη μερεντα με μελι = για να δειξω το ποσο γλυκια γενικοτερα ηταν η κοπελα κ η συναντηση....εμπειροι-ωριμοι παιχτες ειστε...φερθειτε αναλογα...απο ολοκληρο το δασος....μονο 1 δεντρο ειδατε???Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;

επισης η νορμαλ τιμη ειναι 120ε κ η ημ/νια πραγματικη....αλλα ως πρεμιουμ μελος σε αλλη σελιδα τα γραφεια ''κατεβαζουν'' κοπελες κατα καιρους ως δοκιμη με -50?% ...οποτε 50 σε αυτην κ 20 ο οδηγος(δεν εχει 50% στον οδηγο)=70ε

επισης ανεβαζω μετα απο καιρο κριτικη εδω....κ ο λογος ειναι οτι προσπαθω να βοηθησω ενδιαφερομενους να επιλεξουν η οχι μια κοπελα...για πολλοστη φορα κ παλι βλεπω καποιους να κριτικαρουν εμενα η το κειμενο=μικροπρεπειες....τελικα θελουν τα μελη βοηθεια εδω???....η μονο κουτσομπολιο???....τη κανει ποιος...σε ποιον..τη ειπε κ τη εγραψε...ποτε κτλπ....ΑΝΤΡΕΣ ειμαστε η θειτσες??Χμμμ;Χμμμ;

Υ.Γ. ο τιτλος ειναι ευστοχατος οσον αφορα την ''δημιουργια εικονας'' στο ποσο γλυκια ηταν η ολη συναντηση...
..για οσους δεν καταλαβαινουν μπορω να βαζω κ υποτιτλους.....απλα να μου πειτε σε ποια γλωσσα....Καπέλο
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2