Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 45 10
Μασατζίδικα 83425
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλημερα φιλοι μου.Να προσθεσω κι εγω την αποψη μου - εμπειρια μου απο τη νεαρη με το ονομα Γιασεμι.Θα συμφωνησω μ το Ντινο απο κατω , οτι η Γιαννα ειχε καιρο να βρει καποια που να συνδυαζει σε καλο βαθμο εμφανιση , συμπεριφορα και αποδοση στον αγωνα (πλην Ελενιτσας που ειναι και η αδυναμια μου Χαμόγελο).Η Γιασεμι λοιπον ειναι ευγενικη , μιλαει παρα πολυ καλα ελληνικα (δεν νομιζω οτι ειναι ελληνιδα , δε ρωτησα κιολας) , με ωραιο αδυνατο σωμα , μικρο βυζι και φυσικα στητο (λογω μεγεθους) και πολυ ωραιο κωλο.Τα υπολοιπα χαρακτηριστικα τα περιεγραψε ο προηγουμενος εξαιρετικα.Μασαζ μετριο (περισσοτερο τριψιμο) , δε με χαλασε , αλλωστε οπως της ειπα για αλλο λογο πηγα εκει.Στον αλλο λογο λοιπον , πιπα καλη με φτυσιματα και προσπαθειες να τον βαλει ολο μεσα , καθαρη αν και δεν εκανα καποια καταδρομικη στα χαμηλα πατωματα του κορμιου της , και στον αγωνα αρχικα αυτη απο πανω (ωραια σταση) μετα λιγο ιεραποστολικο και αρκετη ωρα με αυτη στα 4 να δεχεται αδιαμαρτηρητα το βαρος μου να τη σπρωχνει προς τον τοιχο.Με διαφορα η καλυτερη σταση με θεα τον πολυ ωραιο κωλο της (τον οποιο ομως δεν δινει , αν και πολλοι εχουν επιχειρησει να εκπορθησουν με ολους τους τροπους (οπως ανεφερε). Ολα τα στησηματα καλα , χωρις κλεψιματα.Το τελος ηρθε με πιπα και τελειωμα πιο πολυ πανω μου (καθως ημουν ξαπλωμενος) και πολυ λιγο στο στομα της.Φιλι πεταχτο και αποχωρηση.
Εν κατακλειδι μια καλη εμπειρια με ενα κοριτσακι ηλικιας μεταξυ 23 & 28 (νομιζω) με ωραια αισθηση και συμπεριφορα.Λιγο οι κραυγουλες της ηταν υπερβολικες , αλλα κατα τα αλλα μια χαρα.Συνισταται ανεπιφυλακτα.
Αυτα και καλα να 'μαστε.
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Γιασεμί
sersegas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
248
Πόντοι:
2.277
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Οκτωβρίου, 2016
50% Ελληνιδα ,50% Πακισταν
14 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα ήθελα να μάθω το συνθηματικό για να μπορέσω να επισκεφτώ την κυρία Γιάννα με τις κοπέλες της... η ένα τηλέφωνο το οτιδήποτε...
04 Μαΐου, 2017
Θα περασω αμεσα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3