Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 2 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 3743
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ΠΡΟΛΟΓΟΣ ΜΕ ΟΥΣΙΑ:αφου δουλευα σαββατο αν και πτωμα ειχα ορεξεις...κ μ ετρωγε για πειραματα...μετα απο πολλα τηλ.σε ακυρα γραφεια αγγελιων(μαγκες μακρια απο τις αγγελιες τα ζητανε ολα διπλα...απο 80ε + το 1 + το αλλο εφτανε 1 ραντ.180ε με 2 ελ.στομ. κ 2 πρωκτ.......ΟΛΑ επι δυο...κ φυσικα δεν ηξερες τη θα σου ερθει!!!)...και αφου τα βρισκω με 1 χωρις πολλα συν....τελικα στελνω 2 κοπελες σπιτια τους(μη το 1 μη το αλλο...δεν μου ειπαν ετσι ...αλλα κανονιστικαν....γαμευσιμα μεν αλλα ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ δεν..)
AGN για σκιννυ και κωλο...Biata,Bianca,Pamela,Eva,Monica πιασμενα...χεστικαμε λεω τωρα....και ειμαι για το τουρκακι απο γκλαμουρ(AGN Chanel τοτε)....και πως μου κοβει που λεει κ ο σεφερλης να παρω τη μικρη γτ σαβ.δο ημουν σιγουρος οτι ηταν πιασμενη....λαθος τελικα.....ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΩ το θεμα του αναλ οτι χωρις δεν ερχετε καθολου...συμφωνουν γραφειο κ εκεινη(στο τηλ περι μεγεθους)....λοιπον η κοπελα ειναι 100% στα γουστα μου...αλλα θα προσπαθησω να ειμαι αντικειμενικος για εσας..
ΔΕΝ ειναι μικροκαμομενη-πετιτ...ειναι λεπτοκαμομενη...περιπου στο 1.65 αλλα πολυ αδυνατη στα 48 περ.κιλα εντελως πιπινε στο σωμα (αντιθετα με τις φωτο στο σαιτ)και στο προσωπο πολυ γλυκο αλλα και ομορφο με μπλε ματακια κ φυσικη ξανθια(παντρευομαι)...ομιλιτικη και χαμογελαστη οπως στο παρτυ(αργησεσ να με παρεις λεει)
ουσια...βαθεια γλωσσοφιλα πιπα αματουρικη ριχη με και χωρις χερι και λιγα πιο βαθεια(θελει ακομα)κανει ομως οτι μπορει να σε ευχαριστησει και βρει τα κουμπια σου....οπως και ειπε...κανωντας....εμενα αστε με το ειχα καταφαει...και μονο που το βλεπα αρρωσταινα....πολυ ροζ και πολυ μικρο ...μπρος πισω....αφου παιδευετε πολυ ωρα στη πιπα και μισο σηκωνομαι εγω παμε για μπαλα...απιστευτο κωλαρακι στα 4 λιγη ενταση που γουσταρε....και παμε για γκροβερ...αλλα ο πιτσιρικας ειχε αλλη αποψη μετα απο υπερωριες στη δουλεια κ 5 ωρες στο χοτελη μετα τις αλλες γραφεια κ καργιολες....οποτε μπηκε λιγο κ για λιγο μετα απο τη πτωτικη του πορεια...1 αναλ χωρις αναλ τελικα.....ειμαστε ηδη στο 50....κ με τελειωνει τελικα με το στομα πετωντας εκτος ομως!!!
εν ολιγης και αντικειμενικα....1 πολυ ομορφη πιπινη με πολυ λεπτο αψογο σωμα κωλαρακι και πολυ ωραιο θυλικο στηθος....αματουρικη συμπεριφορα στο σεξ αλλα κανει οτι μπορει να σε φτιαξει....δεν ακουσα ΜΗ ....καθαρα GF σ εμενα τουλαχιστον....αλλα αξιζει με το παραπανω!!
Υ.Γ. το αναλ που τελικα δεν εγινε το πληρωθηκε γτ φυσικα ηταν καθαρα δικη μου υπαιτιοτητα και καμια απ τη δικη της πλευρα η οποια ηταν και υπομονετικη μαζι τελικα....και τα λεω γτ ημουν απ τους πρωτους που ειχα αντιδραση στο αν εκανε τελικα αναλ....ευτυχως γτ ειναι απ τα ελαχιστα μονοωρα που εχω παρει

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
siou111
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
527
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ni xao, muffer35, petset pelat και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Οκτωβρίου, 2016
Για τα γραφεία αυτό που λες, δεν ισχύει , αν ξέρεις από που ψωνίζεις.
Υπάρχει ώρα 80 ευρώ με ελεύθερο (για όποιον ενδιαφέρεται , εδώ δεν) και 2 βολές.
Με κάποιες να έχουν και κώλο και κάποιες άλλες εξτρά 20 ευρώ για κώλο.
Οπότε πάει 80 η ώρα για 2 και με κώλο ή 100 αντίστοιχα.
Εσύ έσκασες ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.
Z
zeljko
26 Οκτωβρίου, 2016
Δεν θυμαμαι πως την λενε αυτη. Ειχε αλλο ψευδωνυμο στο AGN αν δεν κανω λαθος και μακρυ μαλλι. Και τιγκα στην κακη κριτικη. Αν θυμαται καποιος απο δω να μου πει μπορει να κανω και λαθος
26 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η IMELDA είναι. Συμφωνώ με την περιγραφή του συναθλητή. Θα σε "ανεβάσει" και τη δεύτερη, θες δε θες...
26 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι ετσι οπως τα λες ειναι...κ υπηρχε ως Imelda agn....σε αντιθεση ομως με το νεο της γραφειο που οι περισσοτερες κριτ. ειναι θετικες Καπέλο
26 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γραφεια ειχα 2-3 στανταρ χωρις να με δαγκωνουν...καιρο τωρα εκλεισαν...οποτε αλλαξα κ κριτηρια...
επισης το αν εδωσα πολλα η λιγα...δεν νομιζεις οτι ειναι δικο μου θεμα???κ αφορα εμενα κ τη τσεπη μου μονο???τη λες?αδικο εχω??...τεσπα την αναφορα την εκανα για καποιους που δεν γνωριζουν κ να προσεχουν...οπως βλεπω εσυ γνωριζεις....οποτε δεν υπηρχε λογος....Καπέλο
27 Οκτωβρίου, 2016
την έχο δει απο κοντα σε ενα κλαπακι που ιχε βιζιτες γκαλεζμενες , καλο κομματι αλα οχι για τοσα πολλα, κλαμπινγκ γκομενα στυλ αλα τριτοδευτερη
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6