Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή απόγευμα στις 17.50 , στο ξεκίνημα της βόλτας μου τα πρώτα σπίτια που επισκέφτηκα ήταν τα 166άρια . Πρώτα μπήκα στο υπόγειο όπου εκεί υπήρχε μια ομάδα 5 πιτσιρικάδων στους οποίους η υπηρεσία τους ζήταγε να δει ταυτότητες....στην συνέχεια όλοι μαζί μπουλούκι ήρθαμε εδώ όπου με το που μας βλέπει η υπηρεσία είπε ότι έχει αλλαγή βάρδιας σε κάνα μισάωρο θα έχει κοπέλα... Οι πιτσιρικάδες έφυγαν και πηγαίνοντας να φύγω η υπηρεσία με έπιασε από το χέρι μου έκλεισε το μάτι και μου είπε κάτσε έγινε η αλλαγή βάρδιας.
Δουλεύει η Ειρήνη Ρωσίδα μου λέει , θα περάσεις καλά . Μετά από μερικά δευτερόλεπτα ήρθε η Ειρήνη . Ξανθιά με κανονικό σώμα 2άρι βυζί , σαλονάρισε αμίλητη αλλά με πολύ αέρα , φορούσε και ένα μαύρο φόρεμα πολύ ωραίο λες και πήγαινε σε κάποια δεξίωση , πολύ σικάτο μιλφάκι και ωραίο πρόσωπο.
Πλήρωσα κατευθείαν και πέρασα στο δωμάτιο για να την δοκιμάσω. Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , μετά από μερικά λεπτά ήρθε στο δωμάτιο , μιλήσαμε λίγο είπε ότι είναι από Ρωσία 38 ετών(ίσως να είναι και λίγο παραπάνω).Έβγαλε το φόρεμα της και με πολύ επιμέλεια το άφησε στην πολυθρόνα . Την πλησίασα την αγκάλιασα και αρχίσαμε να φιλιόμαστε , αρχικά λίγο διστακτικά αλλά στην συνέχεια “λύθηκε ”και πήγε να μου ξεριζώσει την γλώσσα.... Της χούφτωνα τον κώλο ενώ έγλυφα τις ρόγες της .
Μου είπε να ξαπλώσω , ανέβηκε από πάνω μου και αργά αργά με την γλώσσα της έκανε πέρασμα από αυτιά , λαιμό ώμους , στήθος κοιλιά και κατέβαινε όλο και προς τα κάτω , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , πήρε μωρομάντιλο και με σκούπισε σχολαστικά , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , πίπα πολύ καλή και με πάρα πολύ σάλιο , αρχίδια δεν έγλυψε καθόλου (δεν ζήτησα κιόλας) , της είπα να γυρίσει να την γλύψω και εγώ. Μου είπε μισό λεπτό , πήρε πάλι μωρομάντιλο καθάρισε το μουνάκι της και ξάπλωσε ανάσκελα ανοίγοντας τα πόδια της και λέγοντας μου τώρα είσαι έτοιμος... Άρχισα να γλύφω το μουνάκι της και αυτή έβγαζε αρχικά μικρές κραυγούλες όπου στην συνέχεια ανέβηκαν σε ένταση ενώ άρχισε να μου λέει , εδώ εδώ γλύψε , έτσι εκεί μην σταματάς κλπ , πάντως ότι έχυσε όπως λένε άλλες δεν μου είπε...
Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση της είπα να στηθεί στα τέσσερα , καλή στάση σώματος , ξεκίνησα χαλαρά και στην συνέχεια ανέβασα λίγο ρυθμούς όπου ανταποκρίθηκε με πολλά βογγητά , αλλαγή στάσης , με αυτήν ανάσκελα , καλός συγχρονισμός και συνεχόμενα φιλιά μέχρι που της είπα να μου πάρει πίπα να τελειώσω ,μου είπε να ξαπλώσω μου έβγαλε το προφυλακτικό και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , με ρουφούσε αλλά τελικά όταν ξεκίνησα να χύνω έστρεψε τον πούτσο μου και τον έβγαλε από το στόμα της και τελικά έχυσα στα βυζιά της.
Σηκώθηκε πλύθηκε μιλήσαμε λίγο ντύθηκε και έφυγε. Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 15 λεπτά χωρίς βιασύνες και γκρίνιες και ήταν μια καλή συνεύρεση .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2016
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.444
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού