Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 23 10
Μασατζίδικα 68023
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από....4 αποτυχημένες προσπάθειες που δεν μου άνοιγαν....Πήγα χθες κατά τις 16:30 και ΝΑΙ!!!!!Χτύπησα κουδούνι και άκουσα αυτό τον ήχο που ανοίγει η εξώπορτα σαν...κελάηδισμα πουλιών...

Κλασσικά η Ειρήνη....πρώτη φορά την έβλεπα...αλλά και πριν την δω είχα πάρει την απόφαση πως ΌΠΩΣ και να είναι εμφανισιακά θα περάσω....
Για τους...λάτρεις των πιπινομοντελομουνάρων μην χάσετε καν τον χρόνο σας....Για τους λάτρεις όμως των ΜΙΛΦΑΡΩΝ είναι ότι πρέπει!!!!
Η Ειρήνη είναι μια νταρντάνα, ψηλή, μαυρομάλλα με μεγάλα βυζιά, λευκό δέρμα, λεπτό κώλο αλλά και κάποια κοιλίτσα και κάπως ατσούμπαλο σώμα αλλά είπαμε....θα περνούσα όπως και ναχει και ευτυχώς βγήκα κερδισμένος...

Ευγενική, μου πρόσφερε να πιω και κάτι και περάσαμε στο μασάζ που διήρκεσε κάπου 20-25 λεπτά αλλά πραγματικά το κατέχει!!!!Ήταν καταπληκτική....
Μετά περάσαμε στο παρασύνθημα....Εξαιρετικό γλύψιμο από πίσω χαλαρό βασανιστικό έτσι όπως ήμουν μπρούμυτα και αφού έγινε πυρ..καβλος...την ξάπλωσα εγώ στο μασαζοκρέββατο και τις έκανα γλυφομούνι ενώ όπως ήμουν όρθιος αυτή έγειρε το κεφάλι και με έγλειψε λέγοντας μου συνέχεια πόσο καυτό και σκληρό πούτσο έχω...

Μετά μου πέρασε καπότα, σηκώθηκε όρθια, όπως ήταν έσκυψε την μέση της (επειδή είναι ψηλή μας βόλεψε αυτή η στάση) και αφού απέφυγε διακριτικά να τις τον βάλω στην κωλοτρυπίδα (μουπε όμορφα πως μωρό μου δεν κάνω από πίσω....) τελικά τον έβαλα στο μουνάκι της και μετά από λίγες πουτσιές βγάζω την καπότα και πετάγονται παντού τόνους σπέρματος....στάζαν κάτω, στο πρόσωπο της ΑΔΙΑΜΑΡΤΗΡΗΤΑ, στο στόμα της που στάζαν στα βυζιά κι εγ΄β να μην στάματάω να χύνω...

Αφού της...."ζήτησα" συγγνώμη που τα/την έκανα χάλια μου είπε κανένα πρόβλημα αφού μου λέει σε είχα περιποιηθεί από το μασαζ πριν και σε είχα κάνει τούρμπο....

Αφού έκανα το μπανάκι μου μετά, τα είπαμε λίγο και ΕΥΤΥΧΩΣ μου έδωσε τηλέφωνο έτσι ώστε να την παίρνω πριν να κλείνω ένα ραντεβού να μου ανοίγει! (ΠΑΡΑΚΑΛΏ ΜΗΝ ΑΡΧΗΣΕΤΕ ΝΑ ΡΩΤΑΤΕ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΗΛΕΦΩΝΑ....προσφανώς και δεν μπορώ...από την ίδια το παίρνετε...). Φεύγοντας είδα και μια άλλη κορασίδα με πετσέτα τυλιγμένη (με την άκρη του ματιού κάπως χονδρή, με γυαλιά αδιάφορη....)

Όσον αφορά στον χώρο εντάξει μην περιμένετε μεγαλεία...Αποδεκτός....
Για την καθαριότητα θα μπορούσε να έχει κλειστά παντοφλάκια (και όχι σαγιονάρες που τις φοράνε όλοι) αλλά και πετσέτες κλειστές...
Στο μπάνιο το νερό ήταν ζεστό....Και θα μπορούσε να έχει και κάποιο πατάκι να μην γίνεται χαμός από νερά...

Συνολική διάρκεια 30 λεπτά καθαρού χρόνου και 15 λεπτά το πριν και το μετά δηλαδή ήμουν κανα 45-50λεπτο στον χώρο...

Γενικά για...30ευρώ είναι το λεγόμενο VALUE FOR MONEY κάνοντας σύγκριση πάντα με το τί συμβαίνει στον μασαζοχώρο.....
Κόστος συνάντησης
30
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.833
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Πρυτανης, Duke Nukem, Masazonomaxos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού