Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αν και όσοι διαβάζουν τα reviews μου θα δουν και ξέρουν ότι είμαι λάτρης των πιπινιών, επηρεασμένος από τις φωτο της κοπέλας και από την περιγραφή του προηγουμένου φίλου είπα να δοκιμάσω από μια 26 αρα και δεν το μετάνιωσα καθόλου.
τα αγγλικά της ηταν σε καλο επίπεδο και επιτέλους αλλαξα μια κουβέντα με μια κοπέλα μια και τον τελευταίο καιρο μόνο στα ραντεβού μου με νοήματα συναινούμε.
Η…Laura κάτ αρχήν έχει πολύ όμορφο κορμί και ένα πρόσωπο όλο καυλα, όταν την χαϊδεύεις και την γλύφεις μισοκλείνει τα μάτια και δαγκώνει τα όμορφα χείλη της σαν να σου λέει έλα σκίσε με.
Τώρα στην ουσία και στο γαμιση, είναι πολύ καλή, αντέχει δυνατό και βαθύ ξέσκισμα, και δεν λέει όχι στο σκαμπιλοκολι, με τέλειες αναλογίες και πολύ όμορφο φυσικό στήθος, καθόλου περιττά κιλά και καταπληκτικά δάχτυλα !!! ήταν ενεργητικότατη στο παιχνίδι με κύριο της όπλο το απίστευτο γλωσσωφιλο που δεν σταματούσε να με φιλάει μια και μου ρουφούσε την γλώσσα και την πιπιλούσε στα χείλη της.!! Πίπα βαθιά σαλιωμένη και επαγγελματική, δάχτυλα στο μουσάκι της με άφηνε και της άρεσε κιόλας, όταν δεν μουσκεμένα τα δάχτυλα μου από υγρά της της τα έβαζα στο στόμα της να τα γλύψει, μου στράγγιζε ένα τα δάχτυλα!!
Τελικά με την βοήθεια της βροχής που ακουγόταν από έξω σαν να ζήλευε ο ουρανός που εκμεταλλευόμουν ένα τέτοιο πλάσμα πέρασα ευχάριστα μια πολύ όμορφη ώρα.
Την συστήνω ενθέρμως!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 22, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
3.399
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, doc_lin, fouxter και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού