Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνευρεση εγινε στον πρωτο οροφο.Δουλευε η Αλμπινα και η Ολγα.Διαλεξα την Αλμπινα.Προκειται για μια 24χρονη Ρωσιδα με σχετικα ομορφο γλυκο Σλαβικο προσωπο , λευκο δερμα , μακρυ ξανθο μαλλι , ωραιο στητο μεσαιο βυζι , κανονικο αναστημα και σωμα με πιασηματα και ζουμερη κωλαρα.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.

Εδωσα ενα 10ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Μιλαει σχετικα καλα Ελληνικα.Η κοπελα ξαπλωσε απο πανω μου και αρχισε τα προκαταρκτικα.Τριβοταν πανω στην πουτσα μου και μου εγλυφε τον λαιμο.Το εκανε αρκετα αισθησιακα! Ειχε βαλει ενα ωραιο αρωμα και μοσχομυριζε! Υστερα μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη για πιπινακι.Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Εγω της πατουσα το κεφαλι αλλα αυτη δεν μπορει να τον παρει βαθια.Χρησιμοποιουσε και λιγο το χερι της.Η πιπα της ομως ηταν βιαστικη και ειχε μικρη διαρκεια! Αυτο το βαζω στα αρνητικα.

Την ξαπλωσα ανασκελα.Εχει ωραιο μεγαλο ροδοκοκκινο μουνακι.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και αυτη με κοιτουσε με τα ομορφα ματακια της.Τα γλωσσοφιλα ομως τα απεφυγε ευγενικα.Την γαμουσα σε δυνατους ρυθμους και αυτη εβγαζε δυνατα πορνοσταρικα βογγητα που ακουγονταν μεχρι το σαλονι!Την γαμησα για αρκετη ωρα σε αυτη τη σταση.Αυτη πονουσε και εβγαλε την πουτσα μου για να σαλιωσει το μουνι της.Μετα της τον ξαναεχωσα.Ειχα αντοχες.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Καλη η τοποθετηση του σωματος της.Της τον καρφωσα και συνεχισα να την γαμαω σε δυνατους ρυθμους.Την γαμουσα και την βαρουσα στα κωλομερια.Δεν με αφησε ομως να την πιασω απο τα μαλλια.Την γαμουσα και επαιζα με τα βυζια της και κοιτουσα το θεαμα απο τον καθρεπτη.Αυτη συνεχιζε τα πολυ δυνατα επιφωνηματα! Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω.Ενω ακομη εχυνα αυτη τραβηχτηκε.Αυτο επισης το βαζω στα αρνητικα.Η κοπελα εβαλε το στρινγκακι της στα γρηγορα , μου πεταξε ενα γεια και εφυγε βιαστικα για να σαλοναρει.

Συνοψιζοντας , η Αλμπινα ειναι πανω απο τον μεσο ορο του Μεταξιου εμφανισικα.Κανει καποια προκαταρκτικα , η πιπα της ειναι σχετικα καλη αλλα ειναι μικρης διαρκειας.Συμμετεχει στο κυριως σεξ με επιφωνηματα και ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα της.Ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων.Δεν εθιξε θεμα χρονου αλλα απο τις κινησεις τις φαινεται οτι δεν θελει να ξεπερναει το χρονικο οριο των 10 λεπτων.Η τσατσα δεν ενοχλησε.Προσοχη στους παντρεμενους και δεσμευμενους γιατι βαζει δυνατο αρωμα! Ελπιζω να σας βοηθησα
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλμπίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, jimy.m., DeanCorso και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαρτίου, 2017
Σαλοναριζε η Αλμπινα σημερα μεσημερι,αν κ ηταν ομορφη
για τα δεδομενα της περιοxης,την εκανα με ελαφρα..
γιατι μυριστηκα ικεα.Εμμμμ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1