Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απογευματινη επισκεψη με σκοπο να βρω κατι αλο αλα μετα απο γυρα στα περιξ κατελειξα εδω λογω του οτι δεν την ειχα ξαναδει και ειπα να δοκιμασω!
Χριστινα μου ειπε πως τη λενε ψιλη σχετικα στο 1,70 κοντα, μελαχρινη με ισιο μαζεμενο κοτσιδα μαλλι ,με τατουαζ στη πλατη μικρα και ολουθε, ισια δοντια στην πανω γναθο και κολλητα , κανονικο φυσιολογικο κορμι και ωραια πατουρα και ξαναλεω δεν την ειχα ξαναδει για αυτο και ειπα να δοκιμασω Μαλακία .
Το προγραμμα τωρα ειχε καλη σχετικα πιπα, ευδιαθετη ηταν σε γενικες γραμμες αλα απο πανω δεν ανεβηκε πρωτο φαουλ, με το που αρχησαμε μετα τη πιπα σουτιεν δεν εβγαλε δευτερο φαουλ , κανονικα οταν εκατσε απο μπροστα τον εφαγε μια χαρα στα τεσσερα ομωςΚατσικογάμης τσινησε Money Mouth και με παρακαλεσε να τη γαμησω σιγα σιγα πραγμα που το εκανα αλα αρχισε και με χαλαγε Χμμμ; γιατι δεν μπορουσα να ποιασω το ρυθμο που ειχα σκοπο και χαλαστηκα αρκετα σαν δικαιολογια ειχε οτι ειμουν απο τους πρωτους της βαρδιας και δεν ειχε στρωσει το μουνακι της Καπέλο
Το δεκαρικο δεν το τιμησε , το δωματιο ηταν κομπλε σχετικα επαιζε και τσοντα με μαυρουλες η τσατσα μου την ψιλοεσπασε γιατι χτυπησε συντομα την πορτα ενω δεν μου το εχει ξανακανει αυτη , σε γενικες γραμμες τζιφος δεν το χαρηκα !
Ωρα επισκεψης 18.30
Δεν θα τη ξαναεπαιρνα Γαμήσου
Σπιτι χαρτι σαπουνι τσοντα κομπλε
Αυτα ελπιζω να ειμουν χρησιμος!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 22, 2016
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
dourosladers
Σπουδαίος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
147
Likes:
2.184
Πόντοι:
2.630
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 artem82, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού