Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Άννα εμφανισιακά σίγουρα δεν μπορεί να ανταγωνιστεί τον μέσο όρο που εργάζεται στην περιοχή της Φυλής καθώς πιο πολύ προσομοιάζει με αντίστοιχες κοπέλες που εργάζονται στην περιοχή του Μεταξουργείου αλλά με βεβαιότητα μπορώ να πω ότι υπερτερεί σε υπηρεσίες.
Εμφανισιακά είναι κοντή, λεπτή με λίγα πιασιματάκια και ελαφριά κοιλίτσα, με καστανόμαυρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της που στο δωμάτιο πιάνει σε αλογοουρά,τραχύ πρόσωπο,κωλάρα φαρδιά,μικρά στήθη χαλαρά, οδοντοστοιχία κακή.
Το σαλονάρισμα της είναι ήρεμο και με αμυδρό χαμόγελο γεμάτο υποσχέσεις.Το πρόγραμμα που ανακοινώνει είναι το ελεύθερο στοματικό και το πρωκτικό.Κατέβαλα το τίμημα και εισήλθα στο δωμάτιο.Μετά απο λίγο η κοπέλα εισήλθε στο δωμάτιο και δεν το μετάνιωσα.
Μιλάει σχετικά καλά Ελληνικά μιας και έχει χρόνια στην χώρα μας.Στην δουλειά όπως μου είπε είναι καινούρια.Σε ερώτηση μου μου είπε ότι είναι απο Μολδαβία, αλλά πιστεύω ότι είναι απο Αλβανία ή εναλλακτικά Ρουμάνα, πιο πολύ το πρώτο βέβαια.
Η κοπέλα κατέβηκε απο τα τακούνια της που της έδιναν πόντους την πλησίασα και άρχισα να την φιλάω στο στόμα.Μασούσε τσίχλα και αμέσως πήρα την γλυκιά της γεύση.Η κοπέλα ανταποκρίθηκε ευχάριστα.
Κατόπιν καθίσαμε στο κρεββάτι και η κοπέλα αφαίρεσε το κυλοτάκι της ενώ εγώ της ξεκούμπωσα τον στηθόδεσμο.Ξάπλωσα στο κρεββάτι και οι αγκαλιές και τα φιλιά συνεχίστηκαν ευχάριστα.
Κατόπιν άρχισε να με γλύφει στον λαιμό μου,στο στήθος μου και κατέβηκε στο σκληρό εργαλείο μου παίρνοντας στο στοματάκι της.Το τσιμπούκι της ήταν αργό,αισθησιακό,μετρίου βάθους,χωρίς χέρι και καλής ηδονικότητας. Σε προτροπή μου για περιποίηση των όρχεων η κοπέλα ανταπέδωσε ευχάριστα,νιώθοντας την καυτή της υγρή της γλώσσα να διατρέχει την περιοχή.Σε δαχτυλοσκοπήσεις στο μουνάκι της και στο σφιχτό της κωλαράκι ήταν δεκτική.
Στην στάση του 69 η κοπέλα έγλυφε τον κορμό του πέους με την γλώσσα της και τα αρχίδια μου,κατόπιν μετά απο προτροπή μου τον ξαναπήρε στο στόμα της και τον ρουφούσε.'Εγλυφα το μουνάκι της και την σφιχτή της κωλοτρυπίδα,νιώθοντας ηδονή απο την πολύ καλή περιποίηση της.
Μετά απο προτροπή μου περάσαμε στο σεξ,η κοπέλα εφάρμοσε προφυλακτικό και καβάλησε το σκληρό εργαλείο.Την πηδούσα χωρίς κανένα πρόβλημα ενώ ανταλλάσαμε φιλιά.Παράλληλα με έγλυφε και στον λαιμό, καβλώνοντας με ακόμα περισσότερο.Όταν χάιδεψα τα ποδαράκια της όσο την γαμούσα αισθάνθηκα να αγκυλώνομαι από τις τρίχες που είχε ξυρίσει πρόσφατα.
Στην στάση του πισωκολητού την γαμούσα,χουφτώνοντας την φαρδιά της κωλάρα.Η αίσθηση του δέρματος της ήταν αρκετά τραχιά,μικρή λεπτομέρεια σχετικά με τις αποδόσεις της.Η κοπέλα των έτρωγε αρκετά τίμια.Κώλο δεν δοκίμασα,υπερκαλύφθηκα απόλα τα υπόλοιπα.
Στο ιεραποστολικό τον έτρωγε βαθιά στο μουνάκι της και ανταλλάσαμε και φιλιά.Με είχε κάνει τούρμπο.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό και την έβαλα να με γλύφει στα αρχίδια,κατόπιν άρχισε να παίζει τον πούτσο μου με τα χείλη της και την γλώσσα της σαν φυσαρμόνικα στο πλάι, οδηγώντας με σε έναν βαθύ οργασμό.
Εν κατακλείδι η κοπέλα σε υπηρεσίες είναι αρκετά τίμια,δεκτική και ευγενική.Ανταποδίδει την περιποίηση σε επαρκή βαθμό και είναι τοπ απο πλευράς service. Mε τις πολύ καλές υπηρεσίες που προσφέρει υπερκαλύπτει τις όποιες αδυναμίες της και ξεπερνάει τις μοντέλες που δουλεύουν στην περιοχή. Την προτείνω ανεπιφύλακτα προς δοκιμή σε όσους ψάχνουν πολύ καλές υπηρεσίες με μία μέση αποδεκτή εμφάνιση. Όσοι ψάχνουν μοντέλες καλό είναι να μην ασχοληθούν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού