Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απόγευμα Σαββάτου και λέω πάμε μια επίσκεψη στα μέρη και αφου κάνω ένα μπάνιο στο σπίτι ξεκινάω. Χαμόγελο
Πάω κατ'ευθείαν στο Φ.109 να πετύχω την Αντζελα που την έχω δοκιμάσει 2-3 φορές ή την Έρικα που κάθε φορά που την βλέπω κολάω μήπως φάω φόλα...άσε που δέν υπάρχει και καμία κριτική γι'αυτήν οπότε πάω στα σίγουρα.
Διαλέγω λοιπόν την Ερικα μιάς και η Αντζελα δέν δούλευε και στην θέση της ήταν μία Πάολα με φούλ πρόγραμμα αλλά δεν είναι του γούστου μου. Δείνω λοιπόν το 20άευρω και μπαίνω στο δωμάτιο.
Ας ξεκινήσω μια περιγραφή για τον χώρο. Τα δωμάτια πολύ καθαρά με φωτισμό που εσύ επιλέγεις την ένταση και όχι σαν κάποια άλλα μπουρδέλα που δέν βλέπεις μπροστά σου προκειμένου η κοπέλα να κρύψει τις ατέλειες τις. Έχουν ντουζιέρα, δέν μυρίζουν και τα σεντόνια δείχνουν καθαρά. Απο τα ποιό καθαρά μπουρδέλα της συγκεριμένης οδού το συγκεκριμένο με μεγάλα δωμάτια.
Πλένομαι, γδύνομαι και ξαπλώνω μέχρι να έρθει η κοπέλα.
Η Ερικα εχει ύψος γύρω στο 1.70 και ηλικία γύρω στα 28-32 όπως την έκοψα. Κατάγεται απο Λευκορωσία όπως είπε και μιλάει άψογα Ελληνικά. Είναι μελαχρινή, μαυρισμένη σε όλο το σώμα, με φυσιολογικό για το σώμα της στήθος, είναι νταρντανοτούμπανο όπως μαρέσουν οι γυναίκες με ωραίο απαλό και μυρωδάτο δέρμα, μπουτάρες, πλάτη πληθορική όσο πρέπει για μια γυναίκα και ωραία πόδια. Ήταν καθαρή, περιποιημένη με τα δαχτυλίδια, το κολιέ και τα βραχιόλια στο χέρι να δείχνουν μια γυναίκα κυριλέ έτοιμη για έξοδο.
Μπαίνει λοιπόν στο δωμάτιο φορώντας το ολόσωμο κορμάκι της και περιμένω βγάζοντας το να φάω καμιά ξενέρα γιατι πολλές φορές αυτά τα κορμάκια κρύβουν πράγματα ανεπιθύμητα. Το βγάζει λοιπόν και ξαπλώνει δίπλα μου και βλέπω μια κοιλίτσα τόσο όσο για να δέσει με το υπόλοιπο σώμα. Με χαιδεύει χωρίς βιασύνες με φιλάει στο σώμα και χαμηλά και κάποια στιγμή βάζει ελαφρός το πούτσο μου στο στόμα της. Μάγκες δέν ξέρω πώς σταμάτησα να της πώ να βάλει το προφυλακτικό μιάς και φοβάμαι προσέχω γενικά με αυτά. Το στοματικό της αισθησιακό και τον έβαζε σχεδόν όλο μέσα χωρίς ιδιαίτερη προσπάθια. Βέβαια η αίσθηση της πίπας με προφυλακτικό σε σύγκριση με εκείνο το δευτερόλεπτο που το έβαλε στο στόμα της ακάποτο ήταν μέρα με την νύχτα αλλά τι να κάνω!!! Λύπη
Την βάζω λοιπόν στα τέσσερα και την αρχίζω χαζεύοντας την κωλάρα της με το τατουάζ που έχει στην μέση της να δίνω πόνο.
Μετά απο μερικά λεπτά την βάζω στο ιεραποστολικό και εκεί μάγκες παθαίνω κοκομπλόκο με την προσωπάρα της που δέν είχα δώσει και ιδιαίτερη σημασία ποιο πρίν μιάς και προσπαθούσα να απολαύσω σπιθαμή προς σπιθανή το σώμα της. Το προσωπό της πανέμορφο, με φοβερή οδοντοχτοιχία, καθαρό, γλυκό και να σκάει χαμόγελο και να λιώνω. Γλώσσα Είχε κλασσικό πρόσωπο Λευκορωσίδας το οποίο δέν είναι σαν τις Ρωσσίδες που δείχνουν λίγο ψυχρές ή της Ρουμάνες που δείχνουν λίγο πονηρές. Πανέμορφη και μυροδάτη εκείνη την ώρα σκέφτηκα να την γλωσοφιλήσω να πετάξω στα σύνεφα, μιας και είμαι λίγο της GFE φασης ποιο πολύ, αλλά πάλι η σκέψη του οτι μπορεί να έχει τσιμπουκώσει γυμνά κάποιο συναγωνιστή πρίν απο εμένα με κόλωσε. Εν ολίγης όπως με πιάνετε ερωτεύτικα αυτο το πρόσωπο και σίγουρα αν σε ένα μαγαζί μου έριχνε 1-2 ματιές θα πήγαινα να της μιλήσω. Με αυτην λοιπόν την εικόνα δέν άργησα να τελειώσω. Με ρώτησε κιόλας αν πέρασα καλά, είπαμε 2 κουβέντες ντύθηκε, με φίλησε και έφυγε. Σε όλη την διάρκεια της συνάντησης μας ήταν γλυκιά, ευγενική, χαμογελαστή και υπομονετική.
Τα μόνα αρνητικά σημεία ήταν οτι ηταν ελαφρός αξυριστη στα πόδια κάτι που μόνο με την αφή το καταλαβαίνεις, είχε 3-4 σπυράκια αριστερα-δεξιά κοντα στο μουνί της και τέλος ήταν ελαφρός πηγάδι. Θα προτιμούσα να ήταν και γλόμπος στην γύρω περιοχή του αιδοίου αλλά μικρό το κακό.
Οπως και να'χει θα την ξανατιμήσω μιάς και το γενικό σύνολο ήταν πάρα πολύ καλό και επιφυλάσομαι και για κάνα τρίο με την Άντζελα αν τις πετύχω μαζί. Ματάκι
Αυτά απο εμένα, τώρα γούστα είναι αυτά και μπορεί κάποιος να έχει διαφορετική άποψη. Χαμόγελο
Anyway καλή συνέχεια μάγκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έρικα
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia, TOMMY DEVITO

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού