Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 1 10
Call-Girls 4291
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Νορα ειναι ενα πιπινι, αγουρο με ενδιαφερον προσωπακι και αμηχανο χαμογελο. Αμηχανος εγινα κι εγω οταν μπηκε στο δωματιο, γιατι εκτος του οτι ειναι 1.75+ φορουσε αυτες τις μποτες πανω απ το γονατο και με το κολλητο μαυρο φορεμα πανω στο λεπτο καλλιγραμμο σωματακι της θυμισε μοντελο σε πασαρελα.
Μεγαλο μειον για μενα το πλαστικο μπαλενιο βυζακι,μια που ειμαι fan του natural, οτι και ναναι αυτο.
Αμηχανη και χωρις πρωτοβουλια ηταν αρχικα, αλλα με μια εκτεταμενη περιποιηση στο καθαρο και αοσμο μουνακι της πηρε μπρος και το θεικο αυτο κορμι αρχισε να σαλευει ερωτικα.
Πιπα εγινε μια φορα και για 1 λεπτο, γιατι απλα η κοπελα δεν ξερει το σπορ καθολου, παρ ολο που εκανε φιλοτιμες προσπαθειες.. στη βιασυνη μου να μη χαθει το τεμπο (και γιατι ηταν βασανο να περιμενω αλλο να μπω μεσα σ αυτο το πλασμα), ακυρωσα τις προσπαθειες της πιπας και αρχισε η διεισδηση στο στενο αλλα μουσκεμενο κοριτσι. Λογω καυλας δεν καναμε πολλες στασεις και το τελος ηρθε γρηγορα αλλα πολυ ομορφα. Στο σοσιαλ ειναι αρκετα καλη, μιλα καλα ελληνικα περι ανεμων και υδατων, και αν δε κανει ο αλλος τη κινηση μπορει να μιλα μεχρι τελους.
Ομως η θεα και μονο αυτου του αγουρου πιπινιου με τα αψογα ποδια και το μοντελε κορμι ηταν υπερ αρκετη για να κομπλεταρει το recharge μεσα σε ελαχιστο (για τα δεδομενα μου) χρονο. Ο δευτερος γυρος (χωρις πιπα οπως ειπαμε) ηταν εξ ισου καλος, με αλλαγες στασεων και ικανοποιητικη συμμετοχη της κοπελας.

Συμπερασμα, ενα ενδιαφερον αγουρο πιπινι, κατι σα τη κορη του γειτονα που ξεπεταχτηκε ξαφνικα, που αν το καθοδηγησεις, ειδικα αν αφιερωθει χρονος, θα απολαυσεις τη συγκεκριμενη ηδονη του μεντορα που για καποιους απο εμας ειναι αξεπεραστη..

Σας παραθετω αναλυτικη περιγραφη/βαθμολογια 12 σημειων (με αριστα το 10)

Προσωπο: νεανικο αγουρο, 6
Μαλλι: μακρυ ξανθο απεριποιητο, 4
Σωμα: ψιλολιγνο μοντελε, 9
Στηθος 3αρι πλαστικο σκληρο, 1
Ποδια: μακρυα λεπτα θεικα, 9
Πισινος: μικρος (αντιστοιχος του σωματοτυπου), 8
Αιδοιο: μικρο ομορφο αοσμο, 8
Πισω πορτα: μετριου μεγεθους ψιλοδουλεμενη, 6
Πιπα: ασχετη, 1
Δεκτικοτητα φιλια/δαχτυλα: ναι/ναι, 8
Περιποιημενη/καθαρη: ναι, 9
GFE/PSE: 7/0

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.038
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris moraitis, spyvar, Antonis_Greece4 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού