Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη σε στούντιο, κάτι που πλέον εδώ και λίγα χρόνια δεν με συγκινεί καθόλου καθότι τα γούστα μου δεν συνεπάγονται με τους σχετικούς χώρους...
Είχα όμως στοχευμένη διάθεση, την Τζαστίν που παλαιότερα την έβλεπα και ενώ την θαύμαζα δεν επέλεγα, έως τώρα που με την νέα εμφάνιση της μου θύμισε λίγο τις Αμερικανίδες καυλιάρες cougar που βλέπουμε στα γκαλερί της Βrazzers.
Με ανανεωμένο στυλ, κομψό κούρεμα μαλλιών, λίγο αδύνατη στην κοιλιά και πάντα με την καλοσχηματισμένη κωλάρα που εφάπτεται σε δυο ωραιότατα και λαχταριστά μπούτια, η Τζαστίν σίγουρα κερδίζει μαι θέση στις καλύτερες 40plus μιλφάρες. Το νεανικό πρόσωπο με τις πανέμορφες ματάρες της πάρα ταύτα της χαρίζουν μια γλυκιά ομορφιά που είναι ικανή να σε ρίξει αυτόματα στα δίχτυα της. Έτσι λοιπόν έπεσα, δίνοντας το ποσό που περιλάμβανε αρκετά καλούδια που όμως λόγω δικής μου περίπτωσης δεν εκμεταλλεύτηκα στο έπακρο.
Στα θετικά κρατάω την ωραία θέα στην φάση του 69, τις εναλλαγές των στάσεων που πρέπει να ήταν γύρω στις έξι η εφτά, και τα μπόλικα σκαμπίλια στο σφιχτό κώλο και μπούτια της.
Στα αρνητικά, η έλλειψη φιλιών στο στόμα και πρόσωπο και η κάπως μέτρια έως αδιάφορη συμμετοχή στο στοματικό σεξ.
Η συμπεριφορά προς την μέτρηση του χρόνου, κάτι που είναι η ''Αχιλλέως φτέρνα'' των περισσότερων καταστημάτων, δεν μπορεί να εκτιμηθεί καθότι ήμουν σε λίγο περιορισμένη φάση και έτσι δεν έδωσα σημασία, κάτι που μάλλον ήταν και το αντίδοτο μου στην επίσκεψη μου εκείνη την ημέρα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Tζαστίν
aristos 45 sec
Μέλος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
19
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GIORGAROS1975

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού