Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για την Λάουρα δε χρειάζονται συστάσεις...Είναι απ΄τις τοπ γυναίκες των στούντιο με άριστες υπηρεσίες εδώ και αρκετά χρόνια...Δε μπορώ να μην την επισκεφτώ δύο με τρείς φορές το χρόνο αποτελεί στάνταρ επιλογή...
Βρισκόμουν στη περιοχή και μου ήρθε στο μυαλό πως μπορεί να εργάζεται καθώς δουλεύει πρωινά...Πάρκαρα λίγο πιο πέρα από το στούντιο και ανέβηκα σε αυτό...Υποδοχη από την υπηρεσία και με ενημέρωσε πως η Λάουρα εργάζεται και είναι στο δωμάτιο...Δεν έχασα χρόνο και πέρασα και εγώ για να πάρω σειρά...
Λίγη αναμονή και είσοδος της αριστοκρατικής Λάουρας...Σέξυ μαύρα εσώρουχα και απαλό άρωμα τόνιζαν το σκηνικό,πραγματική καύλα ήταν...Λίγη κουβεντούλα στην αρχή και πίάσαμε δουλειά...Φιλιά στο λαιμό το στήθος και το υπόλοιπο σώμα ήταν η αρχή των προκαταρκτικών τα οποία κράτησαν αρκετά...Σιγά σιγά κατέβηκε πιο κάτω για να περιποιηθεί την ευαίσθητη περιοχή όπου το κάνει τέλεια με καραμέλωμα και ρούφηγμα στα α@@@κια.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη σε ένα άψογο στοματικό...Γύρισμα και σε 69 για να περιποιηθώ και εγώ την περιοχή της...Σεξ τώρα,πρώτα ιεραποστολικό με πολύ καλή συμμετοχή από μέρους της με βογγητά και αναστεναγμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό με εξίσου άψογη συμμετοχή...Τελευταία στάση μας βρήκε στα πλάγια με πιο δυνατούς ρυθμούς...

Ξαπλώσαμε και μιλήσαμε αρκετή ώρα σε φιλικό κλίμα χωρίς τη πίεση χρόνου...Με ένα φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...

Αυτά για τη Λάουρα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2016
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού