Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 58 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Βραδυνή επίσκεψη πριν το καφεδάκι με την παρέα, μια και η κατάσταση στην περιοχή είχε βαλτώσει. Μπήκα στο σπιτάκι και η ευγενική, χαμογελαστή και πρόσχαρη τσατσά παρουσίασε την κοπέλα. Πράγματι οι φωτογραφίες στο forum την αδικούν, και είναι καλύτερη εμφανισιακά. Μικροκαμωμένη, ομορφούλα, με ωραίο κωλαράκι. Πέρασα με απλό πρόγραμμα, στο μεγάλο δωμάτιο.
Ίσα που είχα γδυθεί και ήρθε η κοπέλα. Έβγαλε τα εσώρουχα της, και άνοιξε το προφυλακτικό. Της είπα ότι δεν βιαζομαι, και καλό θα ήταν να το σηκώσουμε πριν το ντύσουμε. Τώρα που το άνοιξα δεν μπορώ να το αφήσω είπε, και παρότι της είπα ότι έχω και δικά μου προφυλακτικά αν την προβληματίζει αυτό, συνέχισε για να ξεκινήσει το τσιμπούκι. Το τσιμπούυκι σε πεσμένο όργανο ήταν φυσικά αστείο, και όταν ένιωσε την στύση στο 50%, μου ανακοίνωσε ότι "είναι ατσάλι, πέτρα" και θέλησε να καβαλήσει. Της είπα ότι η στύση δεν είναι αρκετή, αλλά είπε ότι θα τα καταφέρουμε. Με πολλά βάσανα καβάλησε και άρχισε να χτυπιέται και να αγκομαχεί λες και την γαμούσε ο Rocco. Άρχισε τα αστεία "έλα γαμιά μου, σκίσε την μουνάρα μου", πέρασε με στην κορδέλα, κόψε με κύβους που έλεγε και ο Χάρρυ Κλυν, και εγώ ήμουν σχεδόν έτοιμος να βάλω τα γέλια. Από το χοροπηδητό το όργανο βγήκε και αποφάσισε να το βάλουμε ξαπλωμένοι στο πλάι. Το λιπαντικό είχε τρέξει μέχρι τα γόνατα της (τόσο πολύ είχε βάλει) και ο συντελεστής τριβής πλησίαζε στο μηδέν. Μοιραία η στύση χάθηκε, και της είπα να με τελειώσει με τσιμπούκι. Έκανε μια αστεία γκριμάτσα αηδίας, λες και της είπα να τσιμπουκώσει κανένα άρρωστο λιμανόσκυλο της περιοχής. Της είπα ότι θα την διώξω και θα ζητήσω τα λεφτά μου πίσω, και τότε αποφάσισε ότι τα δικάμου προφυλακτικά ήταν καλά, και μετά από πλύσιμο της περιοχής, πέρασε νέο ελαστικό και τελειώσαμε έτσι.

Το σκηνικό ήταν πράγματι τραγελαφικό, και δεν υπάρχει ούτε μία στο μύριο να την ξαναεπισκεφτώ. Καλύτερα να γυρίσω σπίτι χωρίς να γαμήσω, παρά τέτοια φάση.

Φυσικά η δική μου εμπειρία είναι εντελώς διαφορετική από τον συναγωνιστή MG-42, οπότε και η δική σας μπορεί να είναι κάτι μοναδικό!

Την άλλη φορά θα ζητήσω την τσατσά ;)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Ettore, lkjhgfdsaa και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού