Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 422959
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχοντας αρκετές σκοτούρες και βάσανα τον τελευταίο καιρό αποφάσισα να επισκεφθώ τη Μόνικα (ημερομηνία ενδεικτική).
Φυσικά πρωτού προχωρήσω είχα δει τις φωτογραφίες της όπου σχεδόν εντυπωσιάστηκα και είχα διαβάσει κριτικές πριν καταλήξω.

Έφτασα στο σημείο και έφερα μερικές γύρες για να βρω να παρκάρω λίγο πιο κάτω οπότε δεν θα έλεγα ότι η πρόσβαση είναι και η καλύτερη. Φαντάζομαι πρωινά θα είναι ακόμα πιο δύσκολη με όχημα πάντα...

Επάνω η τσατσά σχετικά ευγενική μου σύστησε τη Μόνικα..
Στο γρήγορο σαλονάρισμα στη φάτσα μου φάνηκε κάπως και γεματούλα για να μαι ειλικρινής αλλά παρόλα αυτά αποφάσισα να περάσω επιλέγοντας απλό πρόγραμμα, ελπίζοντας να μην απογοητευτώ...

Μπαίνω στο δωμάτιο καθαρό και ωραίο, ετοιμάζομαι, ξαπλώνω και μετά από κάνα 5λεπτο-10λεπτο έσκασε και αυτή.
Από εμφάνιση τελικά έχοντας καλύτερη εικόνα τώρα μπορώ να πω ότι η κοπέλα εμφανισιακά για μένα είναι ιδανική...
Φάτσα οχι κατι τρομερο, μετρια για τα δικα μου γουστα αλλά το κορμί σε ανταμείβει με το παραπανω...
Ύψος γύρω στο 1.68, χυμώδης οπως πρέπει με μπουταρες και πάρα πολύ ωραίο στήθος σε αίσθηση πολύ κοντά στις φωτογραφίες που υπάρχουν, υπέροχο δέρμα...

Με προφυλακτικό πάντα ξεκίνησε στοματικό αρκετά καλό απλά, μετά όλες τις στάσεις: στα 4, απο πάνω και ιεραποστολικό για να έρθει το τέλος...
Γενικά ήταν αρκετά καλή εμπειρία, το απόλαυσα, είχε και φιλιά σε σώμα/χαϊδέματα η ιστορία (και απ τις δύο μεριές) και γενικά στη συμμετοχή δεν την είδα να κολλάει κάπου από αυτά που της ζήτησα. Γλωσσόφιλα δεν κάνω οπότε δεν έχω άποψη αν και δε δίνει απ ότι διάβασα.

Τα αρνητικά στην όλη υπόθεση για μένα είναι ότι κάποια στιγμή νομίζω άκουσα την πόρτα να χτυπάει και ότι έφυγε ελαφρώς βιαστικά οταν τέλειωσα, κάτι που επιβεβαίωνει το πρώτο... Επίσης το σοσιαλ ήταν ανύπαρκτο αλλά δεν με χαλάει ούτε αυτό προσωπικά...

Τώρα για το αν θα τη ξανασυναντούσα: Μάλλον όχι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
1.197
Πόντοι:
486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anestis_38, Gianpaolo, Butts

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού