Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159181
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Χτες βράδυ είχα καύλες και είπα να πάω να κάνω μια καλή καταθεσούλα (τρομάρα μου). Σκάω μύτη στο στούντιο όπου πάρκαρα εύκολα απέξω (αν και την ήμερα ίσως δεν είναι τόσο εύκολο λόγο της κίνησης).

Στο στουντιο ηταν μονο μια κοπέλα, η Νέλλυ. Εμφανισιακά μπαμπάτσικη, καμία σχέση με τις φωτός που φένεται πιο λεπτή. Στην πλάτη είχε μια τριχοφυία που με ψιλοξενέρωσε συνδιαστικά με τα σπυράκια πάνω στο στέρνο της.

Στα του αγώνα τώρα. Μπένει το μωρό (?????) στο δωμάτιο με ένα υφάκι του τύπου (θες και να γαμήσεις τέτοια ώρα), γδύνεται και μου λέει ορθα κοφτά "ΕΛΑ". Εκείνη την ώρα ήθελα να την διώξω και να πάω αλλού αλλα δεν είχα χρόνο για μπουρδελότσαρκες και ήθελα να γαμήσω για να ηρεμησω και να παω να κοιμηθω.

Μου ψευτοεγλύψε τις ρογες για να καυλωσω και μετα μου πηρε μια πιπα της κακια ώρας. Αν και φουλ καυλωμενος πριν (σκεφτειτε οτι με την τσατσα διαπραγματευομουν ενδεχόμενο δευτερο γυρο......πολυ ευγενικη παρεπιπτοντος αλλα μαπα το καρπουζι (Νελλυ)), με το ζορι καυλωσα την έβαλα στα 4 , έκλεισα τα μάτια και σκέφτηκα άλλη γκόμενα και έχυσα.

Στο εν λόγω ίδρυμα θα ξαναπάω.....ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΛΛΥ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ, εκτος αν με πληρώσει για να βγάλω το χαμένο 50αρι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νέλυ
Μέλος
Εγγραφή:
18 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
15
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Λουκουμάς, mauros gatos(1), Masazonomaxos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2016
Η γκόμενα είναι έξτρα χαζή
Έχει φάει τόσο κράξιμο εδώ μέσα και ακόμα να βελτιωθεί
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1