Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η συνάντηση έγινε κατά την τελευταία της επίσκεψη στην Αθήνα. Άφησα αρκετές μέρες να μεσολαβήσουν πριν γράψω γι αυτήν γιατί δε μπορούσα να καταλάβω την...θλίψη που αισθανόμουν αν και η συνεύρεση ήταν ικανοποιητική και η Τζέσικα πολύ όμορφη.
Συνειδητοποίησα τελικά ότι αυτή η ανικανοποίητη μελαγχολία που αισθανόμουν οφείλεται στις υψηλές προσδοκίες που είχα καλλιεργήσει παρακολουθώντας το Ίνσταγκραμ της επί 10μηνο, από τότε δηλαδή που μας (ξανά)επισκέφτηκε, και διαβάζοντας τις κριτικές των συμπαικτών.
Μετά από όλη αυτήν την...προετοιμασία ( Μαλακία ), ο κώλος της δεν ήταν η κωλάρα που περίμενα αλλά ένα υπέροχο μεν κωλαράκι δε, το βυζί δεν ήταν τόσο τούμπανο κ.ο.κ.
Τα περί συμπεριφοράς τα έχουν γράψει οι συμπαίκτες, είναι φιλική κι επικοινωνιακή, δεν αφήνει πολλά-πολλά περίεργα κτλ. Για το φιλί που γράφουν κάποιοι, δεν το αποφεύγει απλά ξεκάθαρα ΔΕΝ ξέρει να φιλάει και γι αυτό προκύπτει αυτό το περίεργο πράγμα. Επίσης, με τόσες ώρες που περνάει στο γυμναστήριο, δε φαίνεται να έχει αναπτύξει ιδιαίτερη προσωπικότητα και γι αυτό είναι τόσο ξενέρωτη (βλέπε τα χαζοχαρούμενα κλιπάκια που ανεβάζει).
Μην με παρεξηγείτε, άξιζε την επίσκεψη αν και το μισάωρο στα 150 θα ήταν η σωστή επιλογή. Για τους λάτρεις του ωραίου και όχι τους κυνηγούς του VFM, η επίσκεψη στη Τζέσικα είναι μονόδρομος, ειδικά με την...πείνα που μας δέρνει.
Υπό συνθήκες μπορεί να ξαναπάω, μόνο όμως με έναν κουβά αλκοόλ (όπως έχει επισημάνει ο Πρόεδρος) μπας και καταφέρω να την χαλαρώσω.


Υ.Γ. Είδα ότι κάποιος την πήγε Σαντορίνη μετά το τουρ, αν είναι από εδώ ας μας πει αν την επηρέασε το ηφαίστειο. Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
lavios
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
554
Πόντοι:
1.226
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, fouxter, doc_lin και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2016
Ωραίος... Προσκύνημα

Αισθανομαι ακριβώς το ίδιο για 2 συναντήσεις μου (με άλλα κορίτσια) και έχω ακριβώς το δίλημμα!
Δεν έχω ανεβάσει ακόμα κριτικές γιατί έχω ανάμεικτα συναισθήματα και δεν ειμαι σιγουρος ότι θα τις γράψω τελικά!!

Δεν μας δίνεις κ το ινσταγκραμ της νεαράς???
20 Οκτωβρίου, 2016
Σαντορίνη ε;

Κάπου πάει το μυαλό μου Κουλ

Για το φιλί τα είχα πει Ματάκι
21 Οκτωβρίου, 2016
καλησπερα φιλε
ποια ειναι η σελιδα της κοπελας στο instagram ?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3