Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 131 10
Call-Girls 294769
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά απο μερικά email και ένα τηλέφωνο το ραντεβού με την ιολη το ραντεβού κανονίστηκε στο γνωστό μου στέκι μου πίσω άπο το ωνασειο. Παιρνω δωμάτιο νωρίτερα να παραγγείλω το ποτάκι μου και να χαλαρωσω και να κάνω το μπανακι μου ομολογώ δεν περίμενα τι θα επακολοθούσε.
Έχω αραξει στο δωμάτιο κανα μισάωρο τακ τακ η πόρτα ανοίγω έπαθα πλάκα σκάει μύτη το καυλακι πού δεν το περίμενα ακριβώς έτσι. Τέτοιο πουτανακι δεν έχω ξανα δει μου θυμησε αρκετα τα φοιτητικα μου χρόνια με κάτι καυλακια που έβλεπα στη σχολή και ήθελα να τα ξεσκισω πρόκειται για μια κοπέλα μικροκαμομενη που αμα τη δεις έξω δεν πρόκειται να πεις ότι κάνει αυτή τη δουλειά έχει ένα πάρα πολύ γλυκό μπεμπε πρόσωπο αφού συστήθύκαμε και μετά από λίγη κουβέντα πήγε για μπανακι εκεί έπαθα πλάκα τέτοιο σώμα τόσο γυμνασμενο δεν έχω ξανα δει κοιλιακοί απόλυτα γραμμω μέρους κολαρακι τούμπανο όλοστρογγυλό το μόνο πλιν στο σώμα της είναι η ανυπαρξία στήθους αλλά με μεγάλες ρωγες πού ανάβουν εύκολα τώρα μπαίνουμε στον αγώνα ξεκίνησε με δυνατά γλώσσοφιλα και καταλήξαμε σε 69 το μουνακι της είναι καλοσχηματισμένο και κατά καθαρό ευχαριστήθικα πιπιλιμα καυλώνει εύκολα μ.άλλον λογο του νεαρού τής ηλικίας τής μόλις κατάλαβα ότι είχε καυλωσει αρκετά πέρασμα σκουφου και αρχίζει ένα τρελλο γαμησι έχει το καλό ότι είναι μικροκαμομενη και τη γαμουσα όπως ήθελα τη κάνεις ότι θέλεις στο κρεβάτι αρκετές εναλλαγές πρώτη κατάθεση στο στοματακι τής πού μετά πήγε διακριτικά να φτύσει στο μπάνιο διαλειματάκι τής παράγγειλα ποτάκι να χαλαρώστε και να κουβεντιάσουμε καθώς δεν υπήρχε πρόβλημα χρόνου μετά από λίγη κουβέντα κατάλαβα ότι είναι αρκετά μορφώμενη κοπέλα άνετα μπορείς να μιλήσεις μαζί τής για οποιαδήποτε θέμα. Μετά την κουβεντούλα έναρξη β γύρου αρχίζοντας από πλευράς τής με μια δυνατή πιπα ντουρος εγώ πάλι τώρα λέω θα φάω αυτό το υπέροχο κωλαρακι της έβαλε λιπαντικο γιατί είχε καιρό να το κάνει μου είπε στήσιμο στα 4 ωραία κωλοτρυπιδα σφυχτη αρχησε το βογκητα το καυλακι ωραία εναλλαγή μουνακι κώλος κωλος μουνακι το μωρό εσκαγε από καυλα βογκητα αρκετά την κατάλαβα ότι ήθελε να χυσει τής έδωσα πόνο αφού κατάλαβα ότι εχυσε τής έδωσα μια πιπα λυσασμενη μέχρι το λαιμό πάλι κατάθεση στο στοματακι τής μούσκεμα στο ιδρώτα μπαίνουμε για ντουζακι μαζί να χαζεύω τη κόρμαρα τής κιόλας . Μετά αραγμα στο κρεβάτι. Κάτσαμε αρκετή ώρα υπήρξε και τρίτος γύρος ο οποίος ήταν αρκετά δυνατός δεν έχει κάποιο νόημα να τον περιγράψω ήταν υπέροχος όπως και οι δυο προηγούμενοι αράξαμε λίγο ακόμα μέχρι να κλείσει το δύωρο ντύθηκε χαιρετιθήκαμε εγω έκατσα στο δωματειο λίγο να συνέρθω δεν μπορούσανα πάρω τα πόδια μου μέχρι στιγμής θεωρώ την ιόλη μια απο τις καλύτερες μου εμπειρίες

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
300€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
258
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, doc_lin, napoleonV1 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2016
Ωραια κριτικη, thanks που την μοιραστικες. Να σου κανω μια ερωτηση φιλε και αν θες μου απαντας σε πμ. Γιατι 300 ευρω για 2 ωρες? 120/ωρα δεν ειναι κανονικα;
S
Sexriots
19 Οκτωβρίου, 2016
Έχεις τσακωθεί με τις τελείες ή έχει σπάσει το σχετικό πλήκτρο στο πληκτρολόγιό σου; Χμμμ;
19 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εισαι κακος ρε Αθηναιε. Με το ενα χερι εγραφε ο συναδελφος
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3